Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

KARPARATION , 8 февраля 2013 в 15:44

Наталка Карпа стане обличчям VI Національного Свята Шоколаду у Львові!

Вже традиційно у Львові 14 - 17 лютого відбудеться найсолодша подія року – VI Національне Свято Шоколаду. Офіційним талісманом свята стане купідон ШокоЛевчик, а обличчям цьогорічного шоколадного дійства - українська співачка Наталка Карпа.

Для співачки організатори Свята Шоколаду приготували особливу місію – роль Королеви Шоколадного міста, яка урочисто відкриє його усім гостям. У руках львівських митців шоколад оживе і перетвориться на казкові персонажі, мініатюрні львівські будівлі та фігури відомих людей. Однією із центральних подій свята стане також відкриття Шоколадного годинника за участю співачки Наталки Карпи та арт-балету «Gledis», яка, до речі, вже має подібний досвід, адже декілька років тому відкривала Квітковий годинник в Києві на Майдані Незалежності!

Окрім цього, на Святі Шоколаду буде діяти «Ярмарок Валентина», Шоколадна пошта, Дитяча країна, а також відбудуться майстер-класи від відомих шоколатьє. 16 лютого на головній сцені свята виступить популярний екзотичний дует «Шоколадка». Протягом трьох днів всі гості зможуть взяти участь в шоколадній лотереї, переможець якої отримає автомобіль.

Наталка Карпа стане обличчям VI Національного Свята Шоколаду у Львові!

Наталка Карпа стане обличчям VI Національного Свята Шоколаду у Львові!
Фото звезд и знаменитостей, Наталка Карпа

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю