KARPARATION , 15 мая 2013 в 15:18

Наталка Карпа презентувала нове відео «ЗВІР»

Українська співачка Наталка Карпа презентувала нову відеороботу на ліричну пісню «Звір». Автор пісні – Роман Бабенко, який написав багато хітів для Ірини Білик, Віталія Козловського, групи «Nikita», але, на жаль, в 2011 році він трагічно загинув. Пісня чекала свого часу та офіційного релізу близько 2-ох років. Та стала цікавим продовженням ліричної творчої лінії співачки. Режисером кліпу став Іван Баняс, також над відео працювала рідна команда Наталки - KARPARATION Production.

Наталка Карпа: «За сюжетом – це історія кохання сильної жінки і сильного чоловіка – лева і левиці, які б'ються за своє кохання, але самі страждають від цього. Роль ЗВІРА зіграв дуже харизматичний актор, мій добрий друг Сергій Бобак. Ми з ним настільки вжились в образ, що влаштували справжню пожежу, і на місце зйомки довелось викликати пожежних та МНС! Але все обійшлось, і відео вже з’явилось на телеекранах, а на днях презентували його і в мережі інтернет!»

Фото звезд и знаменитостей, Красивые фото, Фильмы, клипы, кинокартины, Съемки клипа, Смотреть, скачать клип, видео, Наталка Карпа, Фото ню, эротика, откровенные, Роман Бабенко, Фото красивых, интересных людей, KARPARATION, Backstage показа, фотосессии, за кадром клипа

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю