KARPARATION , 11 июля 2011 в 18:52

Наталка Карпа: «Під час відпочинку в DUBAI придумала новий метод запису своїх вражень»

Українська співачка, заслужена артистка України Наталка Карпа розповіла про відпочинок. Де варто проводити 80% відпочинку і куди записувати враження, про це в статті нижче.

Що таке гарний відпочинок? Критерії вдалого відпочинку?

Для мене відпочинком протягом року є зміна діяльності. Якщо хочеться переключитися на щось інше – в шоу-бізнесі для цього є неймовірна кількість варіантів. Та справжній відпочинок, коли я забороняю собі думати про роботу.

Скільки варто витратити на відпочинок, а скільки ні?

На відпочинок слід витрачати стільки скільки вважаєш за потрібне. Не люблю економити на таких речах як комфорт, бо по-справжньому відпочивати вдається не так вже й часто.

Улюблений стиль відпочинку?

Без варіантів, це повинно бути морське узбережжя. Хоча і люблю погуляти в красивих європейських містах, все ж море повинно займати мінімум 80% часу відпочинку!

Улюблені країни?

Дуже мені подобається Італія! Коли там буваю, відчуваю абсолютну гармонію з собою. Мені близький темперамент італійців, люблю італійську мову та їхню кухню. А ще мене дуже вразив DUBAI в ОАЕ – це був незабутній відпочинок. Ми з подругою поїхали туди на 7 днів перед Новим роком. Там справжня казка! Крім того, ця подорож особлива тим, що вона надихнула мене на створення нового літнього танцювального треку – DUBAI, який я презентувала на днях.

Куди записуєте враження від відпочинку?

Під час відпочинку в DUBAI придумала новий метод запису своїх вражень. Так як я дуже активний користувач Twitter ( @natalkakarpa ), саме в ньому почала вести свій on-line щоденник, в якому записувала найяскравіші моменти подорожі. Тому кожен міг прочитати в ньому про все, що мене вразило.

Любите фотографувати та знімати відео на відпочинку?

Так, класні місця і друзів. А своїх фото маю з відпочинку одиниці.

Що побажаєте читачам влітку?

Літо – це найкращий час для отримання нових вражень, творчого натхнення. Бажаю Вам побачити якомога більше країн, побувати там, де Ви завжди мріяли і повернутися додому натхненним на нові звершення.

за матеріалами інтернет-порталу "Гучні імена"

Фото звезд и знаменитостей, Звезды отдыхают, Путешествия, туризм, Скачать, слушать песню, трек, мп3, Наталка Карпа

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю