KARPARATION , 4 декабря 2012 в 19:30

Наталка Карпа мріє про ідеальне побачення

Львівська красуня спочатку підкорила... Польщу. Згодом композиція «Калина» просто вибухнула в Україні й принесла Наталці шалену популярність. Творчий тріумф аніскілечки не змінив виконавицю, вона залишається такою ж постійно усміхненою і щирою. Чому відмовилася від перспективної кар’єри медика, як пережила трагічну загибель коханого і за що обожнює Італію, Наталка Карпа розповіла «TVEксперту».

- У вашій родині багато музикантів, ви й сама ще змалечку займалися музикою. Чому все ж вирішили обрати медичну і філологічну спеціальності?

- Так, я з дитинства займалася музикою. Хорошим прикладом мені в цьому завжди був та й досі є батько – музикант-інструменталіст. Та коли прийшов час вибирати професію, своє вагоме слово сказала мама. Вона хотіла, щоб я мала більш прикладну спеціальність, стабільну роботу. Тоді, налаштувавшись стати лікарем, я старанно вчилася, закінчила медичний університет з червоним дипломом, але музика все-таки взяла верх! При університеті співала в джазовому ансамблі, а потім мене захопила радіожурналістика. Та до музики я повернулася знову, коли не стало коханого, саме в цей період часу зустріла свого продюсера Ярослава Степаника, ми записали першу пісню – і відтоді все закрутилося...

- Починаючи співочу кар’єру, що в собі довелося змінювати?

- Однозначно, тренувати самодисципліну. Для артиста – це дуже важлива риса. Адже творчі люди можуть забути про все на світі, коли чимось захоплені. Та без чіткого порядку в шоу-бізнесі – ніяк. Перш за все, треба розробити максимально ефективний графік. Це не робота з 9-ої до 18-ої. Артист 24 години на добу артист, практично не залишається часу на особисте.

- Те, що співаєте лише українською – ваш принциповий вибір?

- Ніколи не вважала свій репертуар принциповою позицією. Я просто думаю і пишу українською, з дитинства вдома чула українські народні пісні. Зрештою, мама співала колискові українською! Це моя рідна мова, вона найближча. Хоча деякі мої композиції мають дві або три версії різними мовами.

- Свого часу в Європі ваша музика була значно популярніша, ніж в Україні. Що стало переломним моментом, який посприяв визнанню на Батьківщині?

- Пісня «Калина». Після тріумфу в Польщі та Східній Європі, в Україні нею також дуже зацікавилися. Саме з цієї композиції все й почалося. Мало того, «Калина» й по сьогодні моя візитівка!

- Як гадаєте, чому саме в Польщі вас полюбили відразу?

- Напевно, тому що ми сусіди, за ментальністю дуже близькі. Та й для мене самої дивною стала така неочікувана популярність. Але ж, як бачите, це факт! Ми мали довгий тур містами Польщі й повсюди я співала лише україномовну програму. Поляки сприймали кожну композицію на «ура»!

- Правда, що якби не ваш продюсер, то й не стали б співачкою?

- Я дуже ціную той момент у житті, коли познайомилася з Ярославом Степаником. Ми вже працюємо разом понад 10 років! Саме він повірив у мене й мене змусив повірити в себе. Та і досі щодня допомагає ставати кращою. Один у полі не воїн, а в шоу-бізнесі й поготів!

- Ви мешкаєте на два міста – Львів і Київ. Що тримає вас у кожному з них?

- Київ – це більше робота, зустрічі, інтерв’ю, заходи, які артисти мають відвідувати для того, щоб не зникати з екранів. А у Львові маю студію, базу продюсерського центру KARPARATION. Взагалі в цьому місті, як на мене, живе натхнення, творча аура. Крім того, у місті Лева живе моя родина. Хоча останнім часом географія концертів настільки розширилася, що протягом тижня можу побувати у Львові, Ужгороді, Хмельницькому, Полтаві…

- Чи траплялися у вашому продюсерському центрі «KARPARATION» такі виконавці, котрі розчарували чи з яких неможливо було щось «зліпити»?

- «Зліпити» можна оболонку, причому з будь-кого. Питання в іншому: оболонка без внутрішнього стержня дуже швидко руйнується під ударами шоу-бізнесу, яких, повірте, багато, і вони інколи дуже сильні! Кожен великий артист – це перш за все неймовірний працелюб, а, по-друге, дуже фартова людина. Плюс – за його успіхом стоїть велика команда. Якщо людина може змусити повірити в себе цю команду, то вони працюватимуть, не може – розбігаються. Буває по-різному. Головне, що найкращі – залишаються!

- Ви брали участь у телешоу про моду. Вважаєте себе богинею шопінгу?

- Зізнаюсь, я - шопоголік! У мене вже «шафа тріщить» від усіх речей, але все одно не можу собі відмовити в чомусь гарному і новому. Шопінг – це ще й чудовий метод релаксу.

- В одному з інтерв’ю ви казали, що ваш рецепт краси полягає у суворому дотриманні постів і регулярних заняттях спортом. Мабуть, для цього потрібна неабияка сила волі?

- Як на диво, мені не важко дотримуватися посту. Перед цим я дуже багато думаю саме про духовний бік, тому відмовитися від їжі – не так і складно, головне налаштуватися правильно.

- Ви обожнюєте Італію. За що і коли вперше «закохалися» в цю країну?

- Декілька років тому мене запросили в Рим із концертом. Саме тоді побувала в Італії вперше! Обожнюю тамтешню кухню, пристрасний темперамент італійців, взагалі ця країна чомусь дуже близька мені на підсвідомому рівні. Хочеться повертатися туди знову й знову!

- Ваша перша і велика любов закінчилася досить трагічно. Коханий загинув. Що допомогло тоді пережити нещастя?

- Звісно, музика. Якраз у той період познайомилася з продюсером. Ми записали першу композицію і я зрозуміла, що без творчості вже не зможу.

- Яке найпрекрасніше побачення було у вашому житті?

- Розповім краще, про яке мрію – дах високого будинку, нічне небо, вечеря і коханий поруч. Ось така проста романтика – бути разом із коханим вище вогнів нічного міста і так близько до зірок!

- Ким зараз зайняте ваше серце?

- Не дуже люблю розповідати про особисте, але є той, хто змушує мене усміхатися, поруч із яким тепло й затишно. Можливо, саме цей чоловік і є моєю долею.

- Нещодавно ви презентували нове відео «Літо пройде». Проанонсуйте цю роботу...

- Знімали в Криму поруч із мисом Тарханкут під час оксамитового сезону. Це дуже лірична пісня з глибоким змістом. Відео таке ж романтичне, море, сонце, легка ностальгія за літом…А потім я в дизайнерському платті вже у воді. Словом, робота вдалася дуже чуттєва і цікава!

- Давно і часто обговорюють вашу схожість із Дженніфер Лопес. Як ставитеся до цієї виконавиці та її творчості загалом?

- Її треки досить часто потрапляють у мій плейлист. Навіть пісня «Brave» була колись на рінгтоні. До речі, 13 листопада на її концерті в Києві я отримала масу задоволення!!!

Дуже вразила хореографія, точність кожного руху. А ще такої позитивної енергетики, щирості і водночас професіоналізму на сцені я не бачила на жодному концерті світової суперстар! Вона вміло в кожній пісні робила акцент на своїх легендарних сідницях, радо приймала подарунки та квіти від шанувальників і танцювала на всі 1000% . Після концерту захотіла одразу бігти у хореографічний зал і відточувати свою танцювальну майстерність!

- З ким із зірок товаришуєте?

- У шоу-бізнесі дружба вельми поверхова. Здебільшого з виконавцями ми перетинаємося за лаштунками або ж на вечірках, спілкуємося, іноді, разом реалізовуємо певні проекти, але це більше схоже на стосунки добрих знайомих. Мої друзі не публічні особи.

Наталя Мостова, "TV Експерт"

Фото звезд и знаменитостей, Наталка Карпа, Ярослав Степаник, Постер (плакат, обложка), интервью, KARPARATION

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю