Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 30 июня 2017 в 21:48

Насичений подіями червень із Марієттою Вейс

Для Марієтти Вейс цей червень був дуже плідним. Вона презентувала нову пісню «Мамо», виступила у якості хедлайнера на «Ретрофесті» у Кам'янці-Подільському і отримала нагороду «Фаворит успіху». Детальніше про це та багато іншого – просто зараз від самої співачки.

 - Марієтто, для початку розкажіть, хто автор вашої нової пісні «Мамо»?

- Із задоволенням. Пісню «Мамо» написав відомий співак, автор і продюсер Захар Клименко. З цією піснею пов'язана одна кумедна історія. Спочатку на неї поклав око Віталій Козловський, одразу після закінчення Євробачення він планував зустрітися з автором і обговорити всі деталі. Але одночасно з Віталіком Захар запропонував цю пісню мені. Можна сказати, що ми були першими і випередили Козловського. Пісня мені дуже сподобалася, я практично одразу записала її у студії. Нещодавно ми зняли на неї відео. Вийде дуже яскрава, літня історія. Відкрию таємницю: у кліпі буде такий момент, коли я прокидаюся на іспиті і бачу перед собою вчителя... Зіграв його Семен Горов. Презентувати відео ми плануємо в середині літа.

- Над чим ще зараз працюєте?

- Звичайно, над новими піснями! Вони будуть такими ж літніми, яскравими, як «Мамо». Я поступово переходжу від лірики до танцювальної музики. Мені здається, зараз настав час, коли людям особливо необходний драйв і позитив.

- Нещодавно ви виступали у якості хедлайнера на «Ретрофесті». Поділіться враженнями від цього заходу.

 

- Враження дуже райдужні! Мені імпонують ретромузика, ретроавтомобілі, ретрокостюми ... Крім того, Кам'янець-Подільський є одним із моїх улюблених місць в Україні. Мені здається, його історична атмосфера сприяє проведенню таких заходів. До речі, на «Ретрофесті» я не лише була хедлайнером. Разом із організаторами ми записали гімн фестивалю. Прекрасна драйвова пісня, автор слів – Наталія Мієдінова, музика належить моєму музичному продюсеру Дмитру Сидорову.

- Знаю, що цього місяця ви отримали одну важливу нагороду. Можна про неї кілька слів?

- Мене нагородили у номінації «Молодий талант» і вручили премію «Фаворит успіху». Удвічі приємно, що відомі музичні діячі та журналісти так високо оцінили мою творчість.

Ще хотіла розповісти, що цього місяця у мене було ще дещо цікаве. Напередодні приїзду до Києва американської виконавиці LP (Лаури Перголіцци, вона виступала 27 червня у клубі Stereo Plaza. – Авт.) я записала кавер на її найвідомішу пісню – «Lost on you». Я стежу за її творчістю з того моменту, як вона з'явилася у музичному просторі, мені подобається багато її пісень. І до запису каверу я готувалася дуже серйозно, майже тиждень репетирувала вдома, потім записала пісню у студії. Допомогла мені в цьому група The Red Woods Trio – три молодих хлопця, які грають на скрипці, віолончелі та гітарі. Відео на цю композицію ми знімали на тлі Арки Дружби народів у Києві. Підчас відеозапису цього ролика емоції переповнювали не лише нас, а й усіх людей, які в цей момент проходили повз, народ зупинявся, підспівував, дякував. Загалом, є що згадати.

 

- А відпочити цього літа плануєте?

- Без відпочинку – ніяк. Я дуже люблю подорожувати, навесні була у Празі, влітку теж планую поїздку, правда, поки не вирішила, куди цього разу, але поїду обов'язково. Бажаю всім вашим читачам натхнення і гарного літнього відпочинку!

Marietta Ways - Мамо (Прем'єра 2017)

Cover LP - Lost On You by Marietta Ways & Red Woods

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю