Алена Че , 13 октября 2017 в 21:49

Надія Гасюк: «Зараз вирішила повністю сконцентруватися на музиці»

Другий спільний трек проекту «Bakun» та співачки Надії Гасюк активно ротується на радіостанціях України, поширюється у соціальних мережах та на музичних інтернет-порталах і вже встиг припасти багатьом до смаку. Отже, настав час ближче познайомитися з Надією.

Надіє, розкажіть, будь ласка, як виникла ідея співпрацювати з проектом «Bakun»?

Насправді я активно цікавлюся електронною музикою і досить давно слідкую за творчістю Андрія Бакуна, який, власне, і створив цей проект. Завжди хотіла з ним познайомитися. Коли це нарешті сталося, я ще більше переконалася у тому, що ми з Андрієм на одній хвилі: дуже багато у чому ми з ним однодумці. Вже в той день коли ми познайомились Андрій показав мені демо пісні «Танцюй» і запропонував спробувати записати її разом. Перші мої враження від пісні – легка на сприйняття, денсова, швидко мимоволі запам’ятовується. Отже я з ентузіазмом поставилась до цієї пропозиції і врешті стала голосом цієї пісні. На те, що пісня так легко і швидко зайде, ми, чесно кажучи, не очікували, але її успіх став великим стимулом записати разом наступну пісню «Кохаю».

У пісні «Кохаю» є такі слова: «Тебе я кохаю. На цілий світ розкажу. Нехай усі знають». Чи погоджуєтеся Ви з тим, що про свої почуття треба отак відверто говорити?

Так. Почуття у собі тримати не потрібно. Про них слід говорити словами або вчинками. Для музикантів хорошим способом їх вираження є пісня. Взагалі я вважаю що і «Кохаю», і «Танцюй» і багато інших пісень Андрія Бакуна кожен слухач може так би мовити «приміряти» на себе. Думаю, саме у цьому їх успіх.

Ви маєте намір продовжувати співпрацю з проектом «Bakun»?

Проект «Bakun»-це перш за все проект Андрія Бакуна. З самого початку задумано так, що цей проект не обмежується одним і тим самим вокалістом. Подібні проекти вже досить давно існують закордоном і мають велику популярність серед слухачів по всьому світу. Для України це щось нове, і це круто! Це свідчить про стрімкий розвиток української поп-музики. Щодо наступної пісні, не хочу наперед відкривати завіси. Скажу лиш одне: мені вже пощастило почути цю пісню. Дуже цікава, дещо відрізняється від попередніх двох, але разом з тим має не менші шанси потрапити у топ-рейтинги. Я так відчуваю.

Над чим іще Ви працюєте?

Я сама пишу пісні, музику і текст. На даний момент працюю над створенням сольного проекту. Найголовніше для мене – виробити свій особливий стиль, почерк, по якому б мене могли впізнати. Водночас не хочу щоб це було вироблено штучно. Я вважаю, що стиль у творчості є перш за все уособленням особистості як такої. Тут не повинно бути фальші чи штучності. Щодо пісень, вважаю що найкращі пісні це ті які пишуться з легкої руки. Прагну, щоб мої пісні були невимушені, але разом з тим з родзинкою. Пишу, до речі, не лише для себе, а і для інших виконавців. Не так давно написана мною пісня «Вірна» з’явилася у репертуарі Наталки Карпи, а вже скоро почуєте пісню мого авторства у виконанні проекту «Paulman».

Як давно Ви займаєтеся музикою?

Співаю я стільки, скільки себе пам’ятаю. З дитячих років відвідувала музичну школу, де опановувала гру на фортепіано. Навчалася у прекрасних педагогів Людмили та Юрія Одарченків. Саме вони познайомили мене зі співачкою, автором пісень та педагогом по вокалу Іриною Долею, за що я їм безмежно вдячна. Ірина на той час мала багато учнів і нових уже не набирала, але, почувши у моєму тембрі щось особливе, погодилась зі мною займатися. Ще й досі Ірина дуже підтримує мене у моїй творчості, за що я їй неймовірно вдячна.

А коли Ви почали писати пісні?

Пісні я пишу приблизно з років 13. Першою, кому я їх показала, була Ірина Доля. Вона мене підтримала, наполягла на тому що я повинна записувати свої пісні, а згодом познайомила мене з відомими у Львові саундпродюсерами. До речі, серед них був і Віталій Літягін, з яким я співпрацюю донині. Перші мої пісні були англійською, але згодом почала писати також і українською.

Окрім розвитку власної творчості Ви співаєте у складі кавер-дуету. Скажіть кілька слів про це.

Насправді публічні виступи почалися у мене з цікавої історії. Після школи був час коли я підпрацьовувала офіціанткою у вишуканому готелі-ресторані «Citadel-Inn». Коли було мало відвідувачів, грала колегам на роялі. Отак мене і запросили виступати туди на постійній основі. Пригадую, колеги-офіціанти одразу відмітили, що музикант з мене кращий ніж офіціант. Пізніше познайомилась із гітаристом Артемом Демченко, з яким ми створили кавер-дует. Разом ми виступали не лише у Львові, але і в Києві, а також у Польщі. Зокрема, у червні 2017 року ми запросили ще до свого гурту ді-джея Володимира Тхора та утрьох взяли участь у польському фестивалі «Carpathia-2017», де зайняли третє призове місце. Наразі, як уже говорила, маю намір присвятити себе розвитку авторських пісень. Співати кавери- це добре для практики, для формування стилю, але робити щось своє, на мою думку, значно важливіше.

Ви маєте вищу музичну освіту?

Ні. Я навчалася на факультеті іноземних мов Львівського Національного Університету імені Івана Франка, вивчала англійську та німецьку мови. Обрала саме цей факультет тому, що, по-перше, я добре вчилася у школі і дорослі переконали у потрібності «стабільної професії». По-друге, я завжди хотіла вивчати іноземні мови, і навіть мріяла стати поліглотом. Зараз маю диплом Бакалавра. На магістратуру вирішила не іти, оскільки вирішила повністю сконцентруватися на музиці. Мені здається, в житті рано чи пізно наступає той момент, коли треба робити вибір. Пригадую, коли я показувала свої пісні Андрію Бакуну, він сказав мені: «Куди б тебе доля не занесла, ти все одно займатимешся музикою». Те, що в мене вірять професіонали, безумовно надихає. Але все ж я і досі активно вивчаю іноземні мови. Наразі хочу вдосконалити свою німецьку мову до рівня розмовної.

У Вас є хобі, не пов’язані з музикою?

Так. Люблю читати. Окрім того, відвідую спортзал і дуже цікавлюся всім, що пов’язано з веденням здорового способу життя, зокрема здоровим збалансованим харчуванням. Для артиста, та й не тільки для артиста, це дуже важливо. Також неймовірно люблю подорожувати! Мені здається, подорожі – саме те, на що безумовно варто витрачати час і гроші.

Які Ви любите книги та фільми?

Читаю досить багато. Вважаю, що це не лише розширює мій кругозір, а і допомагає у написанні пісень. Цікавлюся як науковою, так і художньою літературою. З нещодавно прочитаного - книга «Як стати зіркою» Сета Ріггса, книга про техніку вокалу на мовній позиції. Загалом улюблені книги це «Над прірвою у житті» Джерома Селінджера та «Атлант розправив плечі» Айн Ренд. Фільми дивлюся рідко, оскільки не завжди знаходжу на це час. Зазвичай обираю драми, вважаю, що в них як правило найбільше сенсу.

Ви- прихильниця активного чи пасивного відпочинку?

Комбінованого. Найкращий відпочинок для мене- це поїхати кудись далеко, вимкнути телефон, інтернет і ні про що не думати. Хоча б раз на рік намагаюся так робити. Постійно лежати на пляжі мені нудно, тому я стараюся набратися якнайбільше яскравих вражень від відпочинку. Моєю улюбленою країною стала Італія. Після першої ж поїздки в Рим зрозуміла, чому так багато митців їздили туди шукати натхнення. Загалом вважаю що регулярний відпочинок необхідний кожному. Це така собі перезарядка. Після відпочинку набагато більше сил та натхнення займатися справою.

BAKUN - Кохаю (Official Lyric Video)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю