Алена Че , 11 января 2018 в 15:56

Мюзикл «У пошуках Різдвяної зірки» від продюсерського центру «Кадрики»

Подарунок до новорічних та різдвяних свят продюсерський центр «Кадрики» (керівник- Ірина Климович) презентував мюзикл «У пошуках Різдвяної зірки».

Сюжет: Зла відьма, яка живе у лісі із своєю донькою вирішує позбавити людей найбільшої радості – святкування Різдва. Для того , щоб здійснити свій план вона викрадає, завдяки своїм чарам, першу Різдвяну зірку із неба і робить так щоб вона вибухнула і розлетілась на частинки, щоб ніхто не міг зібрати її. У той час до Святвечора готується родина, діти чекають першу зірку щоб сісти до столу, адже мама із батьком їх повчає, що вечеряти у цей день можна тільки після того, як на небі засяє Різдвяна зірка. Діти розчаровані, бо зірка так і не з'явилась.

Батько розповів їм історію, що таке вже траплялось й інші діти вже вирушали врятувати зірочку, їм це вдалось, але відьма залишила цих їх в полоні. Але наші діти вирушають на пошуки зірки, адже вони сміливі і дружні, у них добрі серця й числі помисли. На шляху їм зустрічається донька відьми, яка була заздалегідь підіслана до дітей, щоб піддобритися до них і всіляко збивати із шляху до частинок зірки. В цих пошуках дітям доведеться боротися із стихіями природи і людськими страхами, які насилає на них відьма – із блудом і лісі, морозом, страхом, тощо. За кожне випробовування, яке їм вдається пройти – вони отримують частинку зірки, яка вкінці їхньої пригоди об'єднається в одне ціле і дітям вдасться повернути Різдво, а окрім цього звільнити дітей з полону відьми та зробити добрим серце дочки відьми.

Мюзикл виготовлений телевізійним продюсерським центром «Кадрики»

Автор ідеї та режисер – Ірина Климович

Головний редактор, координатор проекту - Леся Голяк.

Редактор - Катерина Пелех.

Оператори : Ігор Одноріг, Арсен Рузанов.

Монтаж – Марян Валько

Ролі виконували:

Ірина Климович, Юлія Яремчук, Марк Яремчук, Діана Горбяк, Марічка Сидорчук, Ангеліна Сорочинська, Оксана Пилип, Софія Гірник, Софія Аліфанова, Яна Заплатинська, Діана Байовська, Софія Стояновська, Олена Бродик, Марта Кучера, Софія Шевкіс, Марічка Дубова, Ліза Процик, Матвій Алексеєв, Назар Раднюк, Олена Агаєва, Аліна Поважняк, Саша Неустроєв, Юліана Андрушко, Катя Юрчишин, Софія Горох, Настя Колодій, Роксолана Закопець, Андрій Десятник, Аня Сенів, Соломія Дмитрук, Віка Охота, Софія Новосядла, Юлія Дишкант, Марян Запотічний, Віка Смолінська, Христина Палій, Анна-Марія Чернецька.

Спеціальні гості – актори ТЮГ - Василь Когут, Іванна Мисюк.

Адміністратор- Оксана Дишкант.

Викладач акторської майстерності- Юлія Кузьмяк.

Викладачі вокалу: Іванка Іванишин, Уляна Фарина, Наталія Ельтек, Марія Войціховська.

Композитори – Уляна Фаріна , Юлія Кузьмяк

Трейлер мюзиклу «У пошуках Різдвяної зірки». «Кадрики»

Загрузка...
Интер - программа на неделю