Мия (Марічка Крумшин, Мія)

Смотрите также: KARPARATION

KARPARATION , 25 апреля 2013 в 12:20

МІЯ: «Не вмію співати під фонограмму»

Латвійка з українською душею та діапазоном голосу в 3,5 октави, вихованка одного з провідних вокалістів Лесі Салістри, фіналістка українського відбору Євробачення 2010, вокальні дані якої позитивно відзначили десятки музичних критиків та представників шоу-бізнесу. Її харизма, незрівнянний голос, вміння впевнено триматися на сцені та спілкуватися підкорюють душі. На сторінках видання позитиву – прекрасна співачка МІЯ (MIYA)

Досьє:

Персона: Крумшин Марія Михайлівна

Посада: співачка

Знак зодіаку: Телець (4 травня)

Життєве кредо: хочеш бути щасливим – будь ним!

Сімейний стан: неодружена

В дитинстві мріяла стати: адвокатом

Важлива подія в житті: знайомство з продюсерами KARPARATION, фінал «Євробачення 2010»

Бізнес для вас – це коли ти займаєшся справою, яка приносить моральне і матеріальне задоволення.

Історичне місце: Жовква. Люблю це невеличке українське містечко.

Класний фестиваль: Sziget Fesztival в Будапешті

Незабутній концерт: сольний концерт у Львівській Опері моєї подруги і співачки Наталки Карпа «Інша».

Вражаючий музей: Віденський будинок мистецтв (Kunsthaus) в Австрії.

Отриманий титул: фіналістка українського національного відбору «Євробачення-2010»

Улюблений фільм: «Мовчання ягнят»

Музика: від Ленні Кравіца до Селін Діон, від «Океану Ельзи» до Мадонни. Абсолютно різна.

Книга: Ерл Стенлі Гарднер «Мейсон ризикує»

Авто: власного авто немає, але цілюсь на Mercedes-Benz E-Class Coupe. Вважаю, що будинок і авто мають бути добротними. Все решта (включаючи і меблі) може бути недорогим.

Вид спорту: плавання

Вид відпочинку: стараюсь потрапити кожного разу в іншу країну, в інше місто, і розчинитися в них хоч на декілька днів.

Страва: печінковий торт

Напій: морквяний сік

Ідеальний дім – це гармонія між людьми, які там живуть.

Справжній смак життя – це сміливість будувати його самій із всіма його щасливими випадками і незгодами.

Влада для неї – це влада над собою.

Лише Насолода: Міє, ти народилася у сім’ї священика і росла у релігійному середовищі. Якого ти віросповідання? Чи віриш у Бога?

МІЯ: Я виросла в релігійній сім’ї, і, здавалось би, моя віра повинна бути якоюсь прогнозованою. Але, разом з тим, я народилась з дуже вільними поглядами... Читаю і маю зацікавленість до дуже різної літератури, можливо, і суперечливої. І якби, прочитавши Біблію, я не відчула самостійного поклику, сім’я мало б вплинула на мої погляди. Тому я не просто християнка, я – людина з безперечною вірою у те, що Бог існує. І ця віра повинна бути в усьому і стосовно до всього. Без віри неможливо переступити навіть поріг дому, як би банально це не звучало.

ЛН: Як твої батьки ставлять до вибору твоєї професії?

МІЯ: Скажу чесно: спочатку був негатив. Особливо в батька. Він не розумів, навіщо співоча кар’єра дівчині із здоровими поглядами і амбіціями. А я йому відповідала, що саме тому і й потрібно. Після перших моїх перемог батько, мабуть, змирився з моїм вибором. Він мене занадто добре знає, аби переживати. І ще є певні три речі, які я пообіцяла батькові, і свою обіцянку я не порушу. До речі, Соломія Крушельницька, Кондоліза Райс, Ангела Меркель, Фрідріх Ніцше – вони теж народились в сім’ях священиків. Гадаю, ті принципи, які закладають у нас батьки – джерело наших майбутніх перемог.

ЛН: У тебе досить сильний голос, але коли з твоїх вуст лине пісня – це несамовито ніжно. Як вважаєш: твій голос від Бога, чи хтось з батьків володіє таким прекрасним тембром?

МІЯ: Дякую, це дуже приємно чути! А чи голос від Бога? Кожен з нас багатий талантами, і якось гріх не спробувати їх розвивати. В мене в сім’ї – красиві голоси по чоловічій лінії, як в мого батька, так і в дідуся. Тому й не дивно, що у мене такий потяг до співу.

ЛН: Ти закінчила музичну школу по класу бандури. Зараз граєш на цьому інструменті?

МІЯ: О, це був дуже цікавий період… Бандура – особливий інструмент. Довше пам’ятала один етюд, але сьогодні, на жаль, вже й його не згадаю. Хоча навики, отримані за час навчання, назавжди залишаться зі мною.

ЛН: Ти маєш юридичну освіту, у твоїй сольній роботі вона допомагає? І чи доводиться використовувати в житті знання, які отримала в університеті?

МІЯ: У сольній роботі допомагає, і в житті теж. А знання, які були отримані в університеті, я почала використовувати ще під час навчання… Звичайно, хотілося б поєднувати музику і юриспруденцію. Тим паче, що в Україні авторське право взагалі беззахисне. Я роздумую над цим…

ЛН: Як часто тобі пропонують вийти заміж?

МІЯ: У мене – постійне безсоння, я вперта і незалежна. Тому шлюб – це далеке від мене поняття. Це як синиця в руках, а я сама собі журавлик! А подібні фрази сприймаю як жарт, і не більше.

ЛН: У твоєму серці є місце для принца на білому Мерседесі, чи його вже полонив таємний красень? Якщо маєш кавалера, розкажи про нього: як його звати? Де і ким працює? Як ви познайомилися? Чим він тебе причарував?

МІЯ: О, як багато запитань… Я от чомусь бачу себе на Mercedes-Benz E-Class Coupe, і не пов’язую його появу з «лицарем на білому коні». А щодо найкращих рис, то в чоловіках мене причаровує сила характеру.

ЛН: Не раз чула пісню про кохання «Розпач» у твоєму виконанні вживу. Ти завжди співаєш її без фонограми? Адже вона під силу не кожному співаку.

МІЯ: Бувають випадки, коли виконання «наживо» через технічні причини є нереальним, і от тоді в мене виникають проблеми, бо, зізнаюсь чесно, не вмію до сих пір співати під фонограму. Виконання «наживо» завжди звучатиме чуттєвіше, тільки тоді тобі слухач повірить. Я переконана в цьому.

ЛН: Ти співпрацюєш з продюсерським центром KARPARATION. Якої думки про свого продюсера та творчу команду центру?

МІЯ: Ми всі дуже різні. І в цьому вже є деяка допомога і користь для кожного з нас. Коли потрібна порада, мені завжди допоможуть. Наталка Карпа у KARPARATION створила атмосферу таку ж, як і вона сама – теплу і щиру. До неї я звертаюсь стосовно усіх творчих запитань. А до Ярослава Степаника – з організаційними та стратегічними питаннями розвитку співачки МІЇ :)

ЛН: А чи задумуєшся над самопродюсуванням? Чого тобі не вистачає для самостійності?

МІЯ: Продюсування включає в себе дуже багато «технічних» моментів, виконання яких «на бездоганно» потребує не лише багато часу, але й затрату маси ресурсів, як фінансових, так і людських. У нас в команді все поділено. От за мною – творча частина: пошуку творчих людей, пісень, костюмів, розробки образів для фотосесії; на продюсері – організація всього переліченого; а Наталка Карпа, яку я часто називаю «творчим продюсером», допомагає все підкоректувати та надати цілісності. От такими спільними зусиллями і з’явилась пісня «Розпач», яка сьогодні є моєю візитівкою.

ЛН: Участь у фіналі національного відбіркового туру «Євробачення-2010» принесла тобі всеукраїнську популярність. Як ти гадаєш, чому перемога тебе оминула?

МІЯ: Тому, що я до неї не була готова. Ввечері дізналась про відбір, а в обід наступного дня вже співала в прямому ефірі. Для того, аби перемогти, потрібна підготовка. В даному випадку пісня, ідеальне виконання, і незабутнє трихвилинне дійство на сцені. Коли я відчую, що готова – неодмінно представлю Україну на «Євробаченні».

ЛН: Що відбувається за кулісами відбіркового туру «Євробачення»?

МІЯ: Емоції. Багато емоцій, різних переживань. Кожен намагається виконати все бездоганно. Два роки тому організація була справді бездоганною, і це попри те, що такий повторний відбір був несподіваний для НТКУ.

ЛН: В якому співочому конкурсі ти мрієш взяти участь?

МІЯ: Спочатку хотіла сказати, що в мене є не мрії, а цілі, але саме мрії зберігають нашу індивідуальність, вони дають енергію. Я мрію і про «Нову Хвилю», і про перемогу на «Євробаченні», але разом з тим розумію, що будь-який конкурс – це лише етап. Є багато виконавців, які після відомих фестивалів так про себе голосно і не заявили. Переконана, що справжній успіх приносить тільки пісня, яку полюбив слухач, ловить її на радіо, слухає в навушниках, і з нетерпінням чекає концерту її виконавця в своєму місті. Прагну бути виконавицею, пісні якої є улюбленими, а приїзд – бажаним.

ЛН: З ким із відомих зірок хочеш заспівати дуетом?

МІЯ: Є багато цікавих артистів, з якими мені було б цікаво заспівати в дуеті. Це і Лорак, і Валерій Меладзе, і багато інших. А якось мені снився сон, в якому я разом з Миколою Басковим співала пісню, яку часто виконують оперні співаки: «І hate you then І love you». Хтозна, можливо, зовсім скоро мій сон матеріалізується.

ЛН: З ким із впливових персон товаришуєш?

МІЯ: З багатьма перетинаюсь на коцертах, але не скажу, що власне товаришую. Мої друзі – це моя команда KARPARATION.

ЛН: Чим незабаром ти приємно здивуєш своїх прихильників?

МІЯ: На днях презентувала свій другий кліп на пісню «Дякую тобі», але вже думаю, на яку пісню зніматиму наступний. Тому активно займаюсь пошуком нових треків, нових ідей для відмінного виконання, подачі і випуску їх у світ. А з лютого активно готуюсь до участі в одному дійстві, і левова частка мого часу зосереджена саме на підготовці до цього концерту. Це такий собі невеличкий секрет, більше наразі відкрити не можу.

ЛН: Традиційне питання від нашого видання: в чому твій секрет успіху?

МІЯ: Ви ніколи не досягнете успіху, якщо успіх не стане для Вас ціллю. От коли є мрія, причому глобальна, творча, така, яка приносить задоволення не лише вам, але й іншим, це – справжній успіх із всіма його додатковими складовими.

Спілкувалася: Олена Бекеша

альбом, сингл, запись, новая песня, трек, Евровидение (Евровиденье, Eurovision, Євробачення), Скачать, слушать песню, трек, мп3, Смотреть, скачать клип, видео, Мия (Марічка Крумшин, Мія), кадр (из фильма, видео, клипа, телепередачи), интервью, KARPARATION, смотреть, скачать телепередачу, телевыступление

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю