Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 11 августа 2017 в 12:09

Музиканти гурту НАТОЛІЧ знайшли «п’ятий елемент» та показали його на наймузичнішому телеканалі

5 серпня 2017 року відбулась ексклюзивна прем’єра на телеканалі «М2», а 10 серпня на офіційному YouTube каналі - четвертого відеокліпу українського гурту НАТОЛІЧ на пісню «Важко» з другого студійного альбому, що має назву «Amon-Ra». Цього разу гурт вразив прихильників новими неочікуваними образами та екзотичними, нетиповими для сучасного українського відеопродакшену локаціями. Чи вдалося музикантам знайти «п’ятий елемент», можна дізнатися вже після перегляду кліпу.

«Важко» - не просто назва композиції, це – словесне відображення непростої роботи над усіма етапами проекту створення аудіо та відео. Режисер кліпу молода та талановита -Інна Грабар вже не вперше працює з гуртом. Цього разу команда намагалася екранізувати те, чого людству не вистачає – стихію, що звертає гори, але є такою ж невловимою, як вітер і пісок, - кохання. У відео має значення все: образ музикантів, які, немов вчені з секретної лабораторії, змушують головних героїв рухатися назустріч один одному, незважаючи на перешкоди; кольори, що створюють своєрідне відчуття присутності двох начал – чоловічого та жіночого, які, керуючись провидінням, обов’язково повинні зустрітися; динаміка розвитку сюжету та символічність у багатьох складових кліпу. Важливо було підкреслили, що любов може стерти будь-які кордони. Для цього режисер прийняла рішення обрати зовсім несхожих один на одного головних героїв з яскравою зовнішністю та перемістити їх на тло незвичайного та яскравого природного середовища.

До речі, перша суспільна робота з Інною Грабар – відеокліп «Прометей», який мав, як для дебютного кліпу чималий успіх, він одразу потрапив у ротацію музичних телеканалів, а саму композицію опинилась в ефірах локальних та національних радіостанціях, де і зараз лунає.

Музиканти акцентують, що стилістика музики гурту НАТОЛІЧ не підпадає під визначення, хтось її називає якісним поп-роком. Але важливе не визначення, а відчуття, що мають виникнути від прослуховування їх пісень, що - «все буде добре».

Гурт має в активі дві платівки «ПРОМЕТЕЙ» та «Amon-Ra» , три відеокліпи: «Текіла», «Amon-Ra», «Прометей».

За версією конкурсу «RockTheNation» від «Просто радіо» гурт увійшов у Тор-5 як «найпрогресивніший гурт сучасності».

НАТОЛІЧ брали участь у таких фестивалях, як «Atlas Weekend», «Республіка», «Бандерштат», «Woodstock Ukraine», «Схід- Рок», «Раковець фест», «Стопудівка» та інших.

Прем'єра! НАТОЛІЧ - Важко (OFFICIAL VIDEO HD)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю