Алена Че , 19 сентября 2017 в 17:34

Музичний фільм «Ожинове літо з Маріанною Гавриш»

Нещодавно на телеканалі «ТОНІС» відбулася прем’єра музичного фільму «Ожинове літо з Маріанною Гавриш», у якому показані краєвиди та традиції мальовничого гуцульського краю. Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від Маріанни, заодно й ближче з нею познайомимося.

Маріанно, розкажіть будь ласка, як виникла ідея відзняти музичний фільм?

Я вже багато років живу і працюю в Києві, але при найменшій можливості я стрімголов лечу до рідного краю, в Карпати. Очікуючи мене цього літа на відпустку мій батько –Остап Гавриш мав задум творчої праці зі мною. Так виникла ідея відзняти музичний фільм спільно із генеральним директором телеканалу «ТОНІС» Олександром Бутко. Робота над фільмом йшла динамічно. Зйомки проходили на Прикарпатті: у Косівському та Верховинському районах, на Писаному Камені, де можна знайти підписи Івана Франка, Ольги Кобилянської та інших визначних постатей в історії України. У фільмі ми всіляко намагалися показати наш рідний гуцульський край, його краєвиди і традиції.

У фільмі Ви виконуєте багато пісень. За яким критерієм вони відбиралися?

Пісні відбиралися за тематикою фільму. Музику до них написав мій тато, тексти- різні автори: Зоя Кучерява, Марія Влад, Богдан Томенчук, Оксана граб’юк, Ігор Маковійчук.

Окрім краєвидів гуцульського краю у фільмі можна побачити Хрещатик. Чому Ви вирішили його відзняти?

Я багато років живу і працюю у Києві. За цей час і Київ, і зокрема його головна вулиця Хрещатик стали мені близькими. Саме тому у фільмі я виконую пісню «А я Хрещатиком пройдусь» на слова Зої Кучерявої.

Між піснями Ви читаєте невеличкі прозові замальовки. Скажіть, що то за твори?

Це мої авторські твори. Пишу я досить давно, з 2008-го року. В майбутньому маю намір видати книгу, проте до фільму свою творчість не оприлюднювала.

Ви плануєте й надалі знімати музичні фільми?

Так. «Ожинове літо з Маріанною Гавриш» - це мій перший музичний фільм. До нього я знімалася у музичному фільмі мого тата «Де Смереки стрункі», а також маю відеокліпи. Ідеї стосовно нових фільмів є, але про них згодом.

Над чим Ви зараз працюєте?

Працюю над новим матеріалом. Наразі є багато написаних для мене авторських та гарні обробки народних пісень. Все це потрібно записати на студії і видати альбом. Також маю намір зробити декілька презентацій «Ожинового літа з Маріанною Гавриш» та готуюся до сольного концерту, який пройде у Києві. Окрім цього я є солісткою «Ансамблю пісні і танцю Національної гвардії України». Зараз ми перебуваємо у турі на сході нашої країни.

У яких містах Ви вже встигли побувати? У яких плануєте?

Побували у Дніпрі та Запоріжжі. Приємно, що на концерти прийшли не лише військові, а й жителі цих міст. Плануємо відвідати Бердянськ, Маріуполь, Волноваху, зону АТО та Полтаву.

У Вас є хобі, про які ми ще не знаємо?

Так. Це гірсько-лижний спорт, плавання, збір грибів, подорожі. Словом, захоплююся усім тим, що на користь здоров’ю.

Які Ви любите книги і фільми?

Читаю історичні романи, захоплююся творчістю Павла Загребельного. Дивлюся різні фільми. Головне, щоб в них не було насильства.

Ви спілкуєтеся з прихильниками своєї творчості?

Звичайно. Прихильники моєї творчості дуже різні за віком та соціальним статусом. Це безумовно тішить.

Ожинове літо МаріАнни Гавриш

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю