Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 1 июня 2017 в 12:16

Музичний фільм «Для тебе, мамо» від продюсерського центру «Стар тім»

У травні команда продюсерського центру «STAR TEAM» (м. Івано-Франківськ) презентувала музичний фільм «Для тебе, мамо». Докладніше про це дізнаємося від його режисера-постановника, викладача акторської майстерності Мар’яни Клюби.

Мар’яно, скажіть будь ласка, що надихнуло Вас на створення музичного фільму?

Надихнуло спілкування з мамами та бабусями наших учнів. Як Ви розумієте, ми постійно спостерігаємо за тим, як вони вкладають сили і душу у розвиток своїх дітей та онуків, хвилюються за них, радіють їхнім успіхам. Особисто мої заняття починаються у суботу о 10-й ранку. Незважаючи на це, ні учні, ні їхні рідні не скаржаться. За допомогою музичного фільму ми хотіли висловити всім матусям і бабусям величезну подяку. Сподіваємося, нам це вдалося.

Скажіть кілька слів про людей, задіяних у фільмі?

Написала сценарій до фільму та зіграла роль мами співачка, журналістка, викладач нашого центру Уляна Маляр, у ролі сестричок знялися наші учениці Яруся Батюк і Даринка Луцька, у ролі –тата, бабуся та дідуся - актори наших івано –франківських театрів. А саме, роль батька зіграв актор Нового театру – Володимир Тафійчук, дідуся - Заслужений артист України –актор Івано-Франківського музично-драматичного театру ім. І.Франка - Віктор Вітушинський, а от роль бабусі дісталась – чудовій жінці і актрисі Світлані Кунді. Я ж, як Ви вже знаєте, взяла на себе роль режисера-постановника.

Чи плануєте показувати фільм на конкурсах?

Поки що про це не думали, проте ідея цікава. Будемо спостерігати за відгуками стосовно фільму, а тоді подивимося.

«ДЕНЬ МАТЕРІ»/музичний фільм/

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю