Елена Гончарова , 24 октября 2018 в 14:04

Молодята обирають пісню «Зацілую»

Пісня з репертуару французького певна Поля Манондиса "Зацілую" стала "народною". На Західній Україні молодята обирають її для першого весільного танцю.

Про це Поль Манондис дізнався, коли у гастрольному турі на Закарпатщині, проходячи повз Будинку культури в с. Буштино почув віддалені звуки пісні "Зацілую". Йому стало цікаво дізнатися, що там відбувається. Зайшовши у середину, побачив танцюючу пару закоханих, які репетирували свій перший танець.

"Для них моя несподівана поява зворушлива. Я запросив до себе на концерт та приділив їм там увагу. Пізніше дізнався, що в Закарпатській області пісня "Зацілую" - це хіт", - розповідає Поль Манондис.

Співак розповідає, що відео з весілля, на яких молодята танцюють під романтичні пісні з його репертуару,бачив неодноразово. Їх присилають постійно в особисті повідомлення в соціальні мережі. Є ідея якось усе це скомплектувати в якийсь єдиний проект - може кліп або фільм. А ось так, щоб особисто і випадково познайомитися з парою, яка на його очах репетирує танець, вийшло вперше. Співак вважає, що це показник обрання вірного шляху - народна - це те, заради чого варто працювати годинами на творчим матеріалом та їхати у будь-який куточок країни.

Поль Манондіс, співак

Поль Манондіс, співак

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю