Тала Гончарова, шеф-редактор Starlife , 30 марта 2017 в 15:41

Міністр екології Остап Семерак отримав банківську картку з кукурудзи та цукрової тростини

«Укргазбанк» і Mastercard випустили унікальну для Східної Європи першу платіжну еко-карту, повністю зроблену з біосировини – екстрактів з кукурудзи та цукрової тростини.

«Ми підтримуємо проекти, пов'язані з ефективним використанням ресурсів і зменшенням шкідливого впливу на навколишнє середовище», ― зазначив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак, котрий особисто завітав на прес-конференцію з такої непересічної нагоди.

За словами голови правління АБ «Укргазбанк» Кирила Шевченка, в користуванні карта не відрізняється від традиційних аналогів, а після закінчення терміну дії розкладається протягом двох років, не шкодячи довкіллю. А ось термін дії картки ― 3 роки.

Проект реалізований в рамках «зеленого» фінансування «Укргазбанку». Для виготовлення нових карт використовуються качани кукурудзи і цукрова тростина,. Виробником препарату є німецька компанія, а сировину постачає підприємство з Італії. Тож можна висловити побажання, щоб вже цієї осені банк почав використовувати принаймні українську кукурудзу, що щедро родить на нашій землі.

Зі свого боку, Mastercard пропонує для еко-свідомих клієнтів свій бонус: власники карток можуть безкоштовно відвідувати бізнес-зали Mastercard Lounge для внутрішніх і зовнішніх рейсів в терміналі D аеропорту «Бориспіль». Крім того, вони стають учасниками програми винагород Mastercard Rewards і мають можливість отримати додаткову платіжну еко-карту Platinum або Gold Mastercard в рамках пакету «ЕКО ДРАЙВ».

Україна - на передньому краї банківської справи!

Україна - на передньому краї банківської справи!

Еко-картки - те, що потрібно в сучасному світі

Еко-картки - те, що потрібно в сучасному світі

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю