Лала Цукерман , 20 июня 2015 в 01:45

Мистецький фотопроект «Творча спадщина»

     Видатні люди з усієї України - митці, співаки, актори, спортсмени та громадські діячі об"єдналися в мистецькому фотопроекті "Творча спадщина", аби показати свою підтримку юним талантам. Бо майбутнє кожної країни - це діти і молодь. А кожна дитина - це особистість, яка в майбутньому пославить свою Батьківщину і стане гідним нащадком своєї нації. 

     Основою усії основ у розвитку творчих здібностей дітей і молоді є приклад дорослих і їх підтримка. В усі часи є місце прекрасному, а Україна завжди славилася своїми талановитими людьми, які творять красиве, добре і вічне. Бо талант - це унікальний дар робити свою справу майстерно і філігранно. Відомі митці, співаки, актори, спортсмени та громадські діячі на власному прикладі показують молоді правильни життєвий орієнтир і прививають необхідні духовні цінності. 

    Організатором проекту виступив власник фотостідії "V1 studio" - Роман Вовченко.

    Оргкомітет запрошує до співпраці відомих українців, медіа-партнерів та небайдужих людей.

     Зіркові учасники проекту: Катерина Бужинська, гурт Green Grey, Богдан Бенюк, Олександр Павлік, дует Анна-Марія, Святослав Лукініч, Alex Shelest, Sasha Ray, Володимир Ткаченко, Габріелла Массанга, Євген Хмара, Ейра, Артем Мех та ін.

    Місце проведення: Фотостудія "V1 studio", вул. Щорса, 44-а (корпус 2), м. Київ

    Контакти:     Роман Вовченко (організатор) - (050)330-90-83;    Нелі Погрібна (співорганізатор) - (096)374-70-33;    Лала Цукерман (співорганізатор, прес-секретар) - (096)630-28-02

Фотопроект «Творча спадщина»

Фотопроект «Творча спадщина»

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю