Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Тамара , 11 мая 2016 в 10:38

Мистецька галерея LERA LITVINOVA GALLERY стали частиною європейського культурного форуму,що проходить в місті Брюссель.

 Цього року мистецька галерея LERA LITVINOVA GALLERY стали частиною європейського культурного форуму,що проходить в місті Брюссель. Представляли українську галерею на цій події Леонора Янко, директор LERA LITVINOVA GALLERY,та Лера Литвинова, художниця та засновник цього арт-простору.

Європейський культурний форум,створений Європейською комісією, збирається раз на два роки і вважається надзвичайно важливою міжнародною подією, яка присвячена обговоренню актуальних питань у сфері культури. Цього року програма заходу складалась з трьох пленарних засідань і декількох дискусійних майданчиків за участю високопоставлених осіб і доповідачів високого рівня. Перейняття європейсього досвіду в питаннях культури, є надзвичайно важливим для України.

У фокусі обговорення форуму було висвітлено три ключових теми:

- соціальний вимір – «Талант и творчість для взаємодопомоги у світі»

- творчість та інновації – «Талант и творчість для економіки: новий імпульс для інновацій, зростання і створення робочих місць»

- культура як важливий елемент зовнішніх відносин – «Талант и творчість дипломатії: Європа як сильний гравець світового ринку».

Головну вступну промову виголосив словенський письменник Борис Пахор, якому в цьому році виповниться 103 роки. Його роботи,основані на автобіографічному натхненні, являють собою справжній літопис двадцятого століття в Європі.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю