«The Вйо» (Зевйо)

Дмитрий Павленко , 20 декабря 2009 в 13:24

Мирослав Кувалдін покаже все на що здатний під час виступу в арт-проекті «Майстер-Клас»

22 грудня під час виступу в арт-проекті «Майстер-Клас» група «The Вйо» напише нову пісню та знімить кліп. Музикант, шоу-мен і телеведучий Мирослав Кувалдін ділитиметься практичним досвідом створення кліпів, музики та пісень.

Творчий вечір групи «The Вйо» запам’ятається всім, хто завітає 22 грудня до столичного арт-клубу «44», адже музиканти представлять не лише спеціальну концертну програму, а й протягом виступу створять нову пісню, та покажуть, як знімається малобюджетний якісний кліп.

«У «The Вйо» насправді унікальний досвід. Навіть коли група кілька років перебувала у «замороженому» стані, колектив всеодно не припиняв існування. Тим, хто сьогодні починає творити свою музику ми можемо підказати як треба і не треба писати пісні, як знімаються кліпи за копійку, а виглядають на тисячу» - каже Мирослав Кувалдін.

Досвід і талант учасників «The Вйо» свого часу допоміг добитися успіху таким зіркам як Наталія Могілевська, Вєрка Сердючка, групі Мандри та іншим музикантам. Рік тому група Мирослава Кувалдіна після тривалої перерви поновила свою активну діяльність, та перевидала на CD свій дебютний альбом Ganja. Музиканти практично закінчили роботу над новою платівкою, яку буде видано наступного року.

Фото звезд и знаменитостей, Концерты, шоу, представления, Анонси, афіша, запрошення, «The Вйо» (Зевйо), Мирослав Кувалдін

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю