Владимир Владимиров , 23 января в 00:31

Меблі зі штучного ротангу: переваги функціональних рішень

 Штучний ротанг стає все популярнішим матеріалом, який найчастіше використовується для виготовлення садових меблів або квіткових горщиків. Меблі з ротангу від виробника https://rattwood.com/shop/rotangovi-mebli/ ефективні та функціональні. Що це за матеріал, які його переваги та недоліки?

Меблі зі штучного ротангу

Меблі з натурального ротанга, а також кашпо, ящики або балконні та терасні покриття з цього матеріалу вже багато років високо цінуються. Вони є модним елементом прикраси балконів, терас та садових куточків. Однак натуральний ротанг вимагає дбайливого догляду, інакше вироби з нього за короткий термін стануть непридатними. Пластикові обплетення працюють набагато краще. Штучний ротанг став хітом останніх років – він поєднує у собі чарівність натурального матеріалу та міцність, властиву технологічно просунутим продуктам.

Вироби з цього матеріалу мають непідвладний час дизайн, який чудово вписується в різні види садових аранжувань – вони чудово вписуються в природне оточення.

Що таке штучний ротанг

Штучний ротанг також відомий як поліротанг, це синтетичний матеріал, виготовлений з високоякісного поліетилену PE або армованого поліетилену HPDE, він також може бути отриманий з поліуретану високої щільності. Волокна поліротанга з поліуретану або поліетилену можуть точно відтворювати пагони, одержані з натурального ротанга. У розпорядженні покупців різні види поліротангу:

- Плоский,

- напівкруглий,

- круглий, який візуально максимально відповідає оригіналу - практично не відрізняється від натурального ротанга.

Круглий поліротанг також є надзвичайно стійким до механічних пошкоджень. Проте вироби з нього найдорожчі. Найдешевший, але й менш міцний та естетично привабливий – плоский штучний ротанг. Компромісним рішенням є вироби з напівкруглого поліротанга - менш дорогі, ніж з круглого, і в той же час схожі на вигляд з натуральною сировиною.

Переваги поліротангу

Використання високоякісної синтетичної сировини робить поліротанг дуже міцним та стійким до погодних умов – він не втрачає своїх функціональних та естетичних якостей під впливом вологи чи УФ-випромінювання. Навіть через роки він не втрачає свого кольору, не тріскається і не деформується.

Також він добре переносить екстремальні температури повітря – не змінює своїх властивостей під дією лютого морозу та літньої спеки. Це означає, що садові меблі та горщики для квітів не вимагають зимового зберігання в закритих приміщеннях. Штучний ротанг набагато податливіший і гнучкіший, ніж натуральна сировина, що дозволяє плести меблі або інші предмети побуту дуже складної форми.

Завдяки гнучкості та еластичності меблі з цього матеріалу не деформуються навіть при великому навантаженні. Штучний ротанг цінується і за привабливий дизайн - він може нагадувати волокна натуральних кольорів, а також модних відтінків, близьких до квітів землі, таких як сірий, чорний, бежевий або коричневий. Поліротанг також заслужив репутацію сировини, що не викликає проблем із доглядом. Стільці, дивани, скрині або контейнери для рослин з нього не схильні до забруднення. Їх також легко чистити - видалити бруд не складе труднощів, все, що потрібно, це вода з миючим засобом і ганчірка.

Загрузка...
Интер - программа на неделю