Алена Че , 4 декабря 2017 в 00:48

Мар’Яна Янкевич: «Немає відгуків, немає й руху»

Про враження від культурних подій Львова у своєму відео-блозі «МаріАм Блог» розповідає театрознавець та голосова актриса Мар’яна Янкевич. Саме з нею ми сьогодні познайомимося.

Мар’яно, для початку розкажіть, будь ласка, як виникла ідея створити блог?

Ідея створити блог виникла у 2014-му році. Як і більшості українців, мені захотілося робити щось корисне для своєї країни, і я, оскільки є театрознавцем за освітою, вирішила розповідати людям про побачені вистави, фільми та інші культурні події.

Не всі Ваші відео є схвальними. Як реагують на критику їх герої?

По-різному. Часом навіть дуже болісно. Але ще на початку я вирішила, що не буду у своєму блозі лукавити. Вважаю це несправедливим по відношенню до тих, про кого я говорю. Звичайно, могла би і промовчати, та для мене і це не варіант, адже, як відомо, немає відгуків, немає й руху.

А як Ви реагуєте на критику?

Позитивно. Саме завдяки конструктивній критиці та професійним поглядам мої роботи з часом стають помітно кращими.

Хто є Вашими головними критиками?

Моїми головними критиками є рідні, зокрема чоловік та мама. Чоловік не має жодного відношення до мистецтва, тому почути його думку вдвічі цікавіше. З мамою погляди не завжди співпадають, та, незважаючи на це, її думка для мене дуже важлива.

Окрім ведення блогу Ви озвучуєте героїв фільмів, мультфільмів та інших проектів. А чи не думали стати актрисою чи телеведучою?

Як уже говорилося, за освітою я- театрознавець. У нас були заняття з акторської майстерності, і саме на них я зрозуміла, що це не моє. Спробувати себе у якості телеведучої, можливо, було б і цікаво, але не думаю, що мій візуальний образ підходить під формат телебачення. Та насправді озвучки та блогу мені цілком достатньо.

А в озвучці книг Ви брали участь?

Насправді озвучування книг- це найважче у даній сфері, оскільки віднімає дуже багато сил і часу. У моїй роботі він має місце. Нещодавно мені запропонували начитати казки та невеличкі художні твори. Що з цього вийде, побачимо.

У Вас є хобі?

Так. Це вишивка. Ще у дитинстві мене привчили до того, що найкращий відпочинок- це зміна діяльності з творчої на фізичну або навпаки. Отож, вишивка завжди заспокоює і приводить думки до ладу. Також іноді люблю пограти на фортепіано. Навіть думала про вищу музичну освіту, однак театрознавство, як Ви вже знаєте, переважило.

Які Ви любите книги, фільми та музику?

Насправді я в силу своєї діяльності є пасивним глядачем найрізноманітніших фільмів, тому не можу виділити один жанр. А ще, коли готую, вмикаю серіали «Доктор Хаус», «Друзі», «Теорія великого вибуху» та інші. З книг віддаю перевагу фантастиці та фентезі. Зараз із задоволенням читаю серію книг, за якою було знято відомий серіал «Гра престолів», а головною книгою свого життя вважаю «Парк юрського періоду». Слухаю різну музику. З українських виконавців подобаються «ILLARIA», «ONUKA», гурти «Один в Каное», «Скрябін» та інші.

Чи були випадки, що Ваш блог надихнув когось на створення чогось подібного?

Є один проект “Загін кіноманів”, який створили хлопці з мого ж факультету “культури і мистецтв”, де я колись навчалася. Думаю, що вони могли надихнутися моєю діяльністю, і почати знімати огляди про кіно. Правда формат та змістове наповнення у нас абсолютно різні, тому це швидше такий поштовх з моєї сторони до створення подібного контенту. А якщо чесно, то щоб створити власний блог, мало кимось надихнутися. Потрібно вміти не лише висловлюватися, а й знати технічну сторону медалі: вміти знімати, монтувати, писати сценарій. Всі ці етапи я роблю сама, тому щоб почати робити щось подібне, варто визначитися, яку мету ти переслідуєш. Для мене блогінг — це хобі, бо моя основна діяльність — це голосове озвучення. І мені у цьому дуже допомагає чоловік, за що йому безмежно вдячна.

Фестиваль Кіт Ґаватовича. Лекція МаріАм Міфи про критиків

Фестиваль Кіт Ґаватовича. Лекція МаріАм Міфи про критиків

Команда голосового озвучення FanVoxUA на фан-зустрічі

Команда голосового озвучення FanVoxUA на фан-зустрічі

МаріАм на майстер-класі з операторської майстерності від Wiz-Art Film School

МаріАм на майстер-класі з операторської майстерності від Wiz-Art Film School

МаріАм. Труффальдіно. Плагіат, вульгарність та проф. непридатність.

Загрузка...
Интер - программа на неделю