Алена Че , 6 марта 2017 в 16:49

Мар’яна Джердж: «Всі гості, які до нас приходять, завжди позитивно налаштовані»

Слухачі радіо «Карпати» (м. Івано-Франківськ) зустрічають будній ранок з розважальними програмами «Годі спати» та «Візитка» та їх ведучими Юлією Март і Мар’яною Джердж. Сьогодні ми ближче познайомимося з Мар’яною.

Мар’яна, для початку розкажіть, будь ласка, як Ви стали радіоведучою?

Справа в тім, що з колегою по ефіру Юлею Март ми навчаємося в університеті «Україна» на факультеті журналістики. На радіо «Карпати» спочатку проходили практику, а через деякий час нам запропонували стати ведучими прямого ранкового ефіру. Ми, звичайно, одразу ж погодилися. І сьогодні я впевнена, що не даремно, адже прямі ефіри – це наше!

У Вас на ефірах побувало дуже багато гостей. Інтерв’ю з ким із них найбільш запам’яталося особисто Вам?

Насправді важко виділити когось одного чи декількох, оскільки нам доводилось спілкуватися з представниками абсолютно різних сфер діяльності. З кожним було по-своєму цікаво. Головне, що всі гості, які до нас приходять, завжди позитивно налаштовані. Це, як Ви розумієте, безумовно тішить.

Ви продовжуєте підтримувати зв’язок з героями своїх програм?

Намагаємося, проте не у всіх є час на подальше спілкування. З героями «Візитки» ми обов’язково фотографуємося. Знімки вішаємо на стіну у робочому кабінеті.

До Вас на ефіри приходять лише мешканці Івано-Франківська?

Ні. Бувають гості і не з нашого міста. Особливо запам’ятався львівський блюз-роковий гурт «The Glass». По-перше, у них досить цікава музика, по-друге - було дуже легко і весело спілкуватися.

Окрім ранкового ефіру Ви з Юлією ведете різні розвиваючі рубрики, які виходять протягом дня. Скажіть про них кілька слів.

У рубриці «Добра порада», як Ви вже зрозуміли з назви, ми ділимося порадами на всі випадки життя; у «Подіях і постатях» розповідаємо про історичні події та про видатних іменинників дня; у «Подорожнику» радимо, куди краще поїхати відпочити; у «Музекспресі» знайомимо з творчістю українських виконавців; у «Території любові» говоримо на різні теми. Усі ці рубрики готуємо до ефіру разом з Юлею. Начитуємо також деколи разом, а деколи окремо.

Як Вам з Юлією вдається проводити стільки часу разом і при цьому не сваритися?

Насправді ми з Юлею кардинально різні і, чесно кажучи, багато хто дивується тому, скільки часу ми проводимо разом, але водночас ми й дуже схожі. Напевно тому не лише колеги, а й близькі подруги. Що ж стосується роботи, то погляди, ясна річ, у нас не в усьому збігаються, але ми завжди намагаємося знайти компроміс і зробити так, щоб слухачам було цікаво.

Ви пробували себе у друкованій чи тележурналістиці?

Так. Як Ви вже, напевно, знаєте, «Карпати»- це телерадіокомпанія, тому у нас з Юлею була можливість попробувати себе й на телебаченні. Минулого літа у Івано-Франківську проходив масштабний фестиваль «Porto Franko Gogol Fest», і ТРК «Карпати» вела прямі трансляції з нього. Одного прекрасного вечора нас з Юлею викликали з дому і попросили провести кілька годин цього телемарафону . Чесно кажучи, спочатку було страшно, адже а ні я, а ні Юля такого досвіду не мали, проте ми впоралися. Думаю, якщо запропонують ще, обов’язково погодимося. Не оминула нас і друкована журналістика. Ми з Юлею і ще з двома дівчатами Олею Боднарчук та Юлею Торконяк видаємо інтернет-журнал "Intermezzo" для творчих людей. Наше видання відрізняється від стандартних глянців. У ньому відсутня будь-яка реклама, натомість присутні безліч творчих рубрик, наші художні твори та твори маловідомих авторів.

А Ви пишете вірші чи прозу?

Так. Я пишу прозу. Зазвичай мої оповідання романтичні та реалістичні, але є і два таких, які без перебільшення можна назвати фантастичними.

У Вас є хобі?

Є. Я люблю щось робити своїми руками. Дуже подобається в’язати, плести з бісеру, вишивати та багато іншого.

Зараз проходить безліч різноманітних хенд мейд виставок. Ви берете в них участь?

Ні. Мені не вистачає на це часу, адже робочий та навчальний графіки дуже насичені.

Які Ви любите книги, фільми і музику?

В плані музики я абсолютний меломан. З величезним задоволенням слухаю як класиків, так і сучасних виконавців. Майже так само і з книгами. Захоплююся творами Дена Брауна, Івана Байдака, Ірен Роздобудько, Джоді Піколт та багатьох інших. Зараз читаю роман львівської письменниці Наталі Гурницької «Мелодія кави у тональності кардамону». Цікаво. Дивлюся фільми всіх жанрів окрім жахів. На мою думку, жахи несуть у собі негатив.

Ви- прихильниця активного чи пасивного відпочинку?

Буває по-різному. Все залежить від настрою і від того, наскільки я втомлена. Інколи хочеться погуляти з друзями, поїхати спонтанно в інше місто, чи піднятись у гори, а інколи- посидіти вдома, почитати книгу, подивитися фільм або зробити щось своїми руками.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю