Алена Че , 26 мая 2017 в 16:25

Марта Рак: «Якщо виступаєш перед багаточисленною аудиторією, відчуваєш неабияку відповідальність»

3 червня у торговому центрі «Форум» (м. Львів) відбудеться автограф-сесія молодої співачки, учасниці багатьох престижних конкурсів Марти Рак. Саме з Мартою ми сьогодні познайомимося.

Марто, розкажіть будь ласка, як у Ваше життя прийшла музика?

Любов і здібності до співу у мене проявилися ще в дитинстві. Я часто влаштовувала вдома імпровізовані концерти. Одного дня побачила в гостях фортепіано й спробувала на ньому пограти. Мені сподобалося і я виявила бажання ходити до музичної школи. Спочатку опановувала лише фортепіано, та якось на уроці захотілося заспівати. Викладачка оцінила мої здібності і відвела мене до педагога по вокалу. Так я почала займатися академічним співом, а пізніше перейшла до естрадного.

А коли Ви розпочали активну творчу діяльність?

Активну творчу діяльність я розпочала у 9 років. В 2013 році я взяла участь і здобула титул «Юна міс Львів» на конкурсі «Міні-міс та міні-містер Львів» від телецентру «Кадрики», що дало мені змогу представити Львів на конкурсі краси і таланту «Міні-міс та міні-містер України», де я, до речі, також перемогла. Далі була участь у конкурсі «Дитяча Нова хвиля»,де я стала фіналісткою. В 2014 році в Буковелі відбувся національний відбір «Дитячого Євробачення», де я співала у складі тріо «Симфо-нік» разом з Софією Куценко та Амалією Кримською. Тоді ми здобули перемогу та отримали можливість представити Україну на «Дитячому Євробаченні 2014» на Мальті. Окрім того,на даний момент, я переможниця багатьох міжнародних та всеукраїнських конкурсів естрадної пісні.

Який з вищезгаданих конкурсів став для Вас найбільш значущим?

Найбільш значущим стало для мене «Дитяче Євробачення». Завдяки участі у ньому я побувала на Мальті, познайомилася з ровесниками з різних країн і, нарешті, мене почуло і побачило безліч глядачів і телеглядачів, а коли виступаєш перед багаточисленною аудиторією, відчуваєш неабияку відповідальність.

Чи доводилося Вам брати участь у популярних талант-шоу?

Так. Я брала участь у минулорічному «Х-Факторі», дійшла до телекастингу. Судді сказали, що потенціал є, але ще потрібно над собою попрацювати. Що ж, працюю, готуюся до наступного сезону. Також варто згадати і тріумфальний виступ на музичній премії «YUNA 2014»,яка транслювалась на Інтері. Виконавши пісню «Жизнь продолжается» разом із Софією Тарасовою та Галею Дубок, ми здобули неабияку славу, адже зал проводжав нас стоячи.

У Вашому репертуарі є пісні, написані спеціально для Вас?

Так. У моєму репертуарі поки що тільки одна авторська пісня «Тримай», вона вже лунала в ефірі Першого Національного, коли я була гостею національного відбору «Дитячого Євробачення 2015». Написала її у співавторстві з відомим педагогом та автором пісень Катериною Комар. Також я сама пробую писати тексти і музику, але оприлюднити власну творчість наразі не готова.

Чим Ви займаєтеся окрім вокалу?

Насправді багато чим. Я займаюся хореографією та плаванням, пробую себе як телеведуча та ведуча заходів. До речі, доводилося бути телеведучою дитячої програми «Хочу бути…» в ефірі «Першого Національного» про фестиваль естрадної пісні «Молода Галичина», який щорічно проходить у моєму рідному місті Новояворівську. Крім того, частенько пробую себе у ролі ведучої різних урочистих заходів у Новояворівську.

Які Ви любите книги та фільми?

Зараз читаю переважно те, що задають у школі. На щось інше не вистачає часу. З прочитаного поза шкільною програмою сподобалася книга «50 днів до мого самогубства». Незважаючи на назву, вона життєстверджуюча і все в ній закінчується добре. Дивлюся в основному комедії. Улюблених дуже багато. З драматичних фільмів зачепив «Титанік». Як відомо, у ньому показана історія вічного кохання.

Як проходить Ваше шкільне життя?

Все чудово. Я навчаюся в одній з загальноосвітніх шкіл Новояворівська, закінчую 10-й клас. Я- відмінниця. Представляла школу на олімпіадах з англійської та української мови. На обох зайняла 2-е місце. Також займаюся активною творчою діяльністю. Беру участь у всіх шкільних заходах.

Марта Рак — Тримай (авторська пісня)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю