Алена Че , 3 марта 2017 в 21:32

Марта Дземінська: «Бути хорошою мамою важливіше за найуспішнішу кар’єру»

Протягом кількох місяців усі дисципліни, що пов’язані з мод елінгом, у продюсерському центрі «Кадрики» (м. Львів) викладає у минулому модель, співачка і телеведуча Марта Дземінська. Сьогодні вона поділиться з нами своїми враженнями від нового амплуа та деякими планами.

Марто, розкажіть будь ласка, як Ви почали викладати у продюсерському центрі «Кадрики»?

З керівником «Кадриків» Іриною Климович ми знайомі досить давно, неодноразово перетиналися на різноманітних заходах. І от якось вона запропонувала мені викладати у продюсерському центрі. Я вирішила спробувати, адже дуже люблю дітей. Своєю роботою зараз дуже задоволена. Викладаю дефіле, фотоклас, акторську майстерність. Маю справу з дітьми різного віку: від 5 до 13 років. Надзвичайно цікаво спостерігати за тим, як вони розвиваються.

Хтось з Ваших вихованців уже може похвалитися творчими успіхами?

Так. Вихованці модельної школи «Кадриків» регулярно беруть участь у найрізноманітніших показах, конкурсах, фотосесіях та проектах. Зараз ми активно готуємося до масштабного фестивалю краси і таланту «Міні міс та містер Львова- 2017», який відбудеться влітку. Переконана, наші учні на цьому заході покажуть себе достойно.

Відомо, що Ви маєте досвід роботи у сфері модельного бізнесу. А чи доводилося брати участь у конкурсах краси?

Так. Я маю досвід роботи у сфері модельного бізнесу. Неодноразово була задіяна у модних показах, фото та відео проектах. Власне, з цього і почалося моє творче життя. У конкурсах краси жодного разу участі не брала. Чомусь мене це ніколи не цікавило.

У Львові Вас пам’ятають як співачку і телеведучу. Чи збираєтеся продовжити розвиватися у цьому напрямку?

Ні. Зараз у мене інші приорітети. Більшість часу я приділяю вихованню своєї донечки. Переконана, бути хорошою мамою важливіше за найуспішнішу кар’єру. Хоча, до відео проектів маю намір повернутися. Зараз з друзями знімаємо соціальні ролики на абсолютно різні теми. Сподіваємося, їх можна буде побачити найближчим часом.

Ваша донечка відвідує «Кадрики»?

Поки що ні. Але найближчім часом обов’язково буде відвідувати.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю