Алена Че , 27 апреля 2017 в 20:42

Марта Адамчук: «Завдяки Голосу країни я змінила ставлення до себе…»

Цієї весни співачка, автор власних пісень Марта Адамчук взяла участь у 7-му сезоні телепроекту каналу «1+1» «Голос країни». Сьогодні вона поділиться з нами своїми враженнями від даного проекту та найближчими творчими планами.

Марто, для початку поділіться з нами своїми враженнями від «Голосу країни».

Враження безумовно позитивні. На проекті мені було цікаво, адже кожен виступ став новим випробуванням. На «Голосі країни» я виконувала дещо незвичні для себе пісні, тому завжди намагалася пропустити їх через певні життєві історії.

Якби Вам випала нагода повернутися у недалеке минуле, Ви б пішли на «Голос країни»?

Безумовно пішла б. До речі, усім, хто боїться і сумнівається, раджу наважитися і спробувати свої сили. На «Голосі країни» у будь-якому разі отримаєш цінний досвід, який обов’язково знадобиться у майбутньому.

«Голос країни» познайомив Вас з безліччю творчих людей. Чи не виникали думки про співпрацю з кимось із них?

Виникали. На проекті я здружилася з Ромою Дудою зі своєї команди. Він, до речі, не лише сильний вокаліст, а й автор прекрасних пісень. Ми з Ромою неодноразово жартували на тему дуету, проте не виключаємо й того, що ці жарти згодом можуть перетворитися на співпрацю. Також маю бажання написати щось україномовне для Наіле Ібраімової з команди Джамали. Щоправда, поки що з нею про це не говорила. Сподіваюся, вона погодиться.

Чи задоволені Ви вибором переможця 7-го сезону «Голосу країни»?

Те, що переможе Отець Олександр, було для мене очікуваним, проте я вважаю вибір глядачів справедливим. По-перше, Отець Олександр ніс на проекті благородну місію; по-друге, він має сильний голос; по-третє, і це найголовніше,- співає від душі.

Над чим Ви зараз працюєте?

Справа в тім, що завдяки «Голосу країни» я змінила ставлення до себе, до власної творчості і до слухачів, тому зараз знаходжуся у творчому пошуку. Та, незважаючи на це, ідеї щодо написання нової пісні є. Планую закінчити роботу над нею до кінця весни, а саме до свого дня народження.

Марта Адамчук «Я вернусь» - выбор вслепую - Голос страны 7 сезон

Марта Адамчук – Зіронька – полуфинал – Голос страны 7 сезон

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю