Алена Че , 1 декабря 2017 в 12:51

Марина Тимофійчук презентувала кліп, знятий в Альпах.

18 листопада відбулася всеукраїнська презентація кліпу Марини Тимофійчук на пісню "Инчий світ" . Для якнайкращої організації долучилась українська діаспора Італії, адже вважає, що підтримувати українське мистецтво - це підтримувати країну в її розвитку і становленні.

"Мистецтво, а саме пісня, - це те, з чого починаєттся Україна. І ми хоч і далеко, але вболіваємо і підтримуємо його розвиток, як можемо і як уміємо.", - акцентує увагу представниця італійської діаспори Ірина Устіянич.

Під час зйомок кліпу Марина, ходячи без страхівки над прірвою, мало не зірвалась донизу. Про це співачка розповіла на своїй сторінці у фейсбуці.Але, на щастя, головному героєві вдалося її вчасно вхопити за руку.

Марина згадує: "І от приїхали ми на одну з локацій - просто нереальної краси!!! Це був оглядовий майданчик - казкові затуманені і засніжені Альпи. А між нами і альпами - прірва. Ну, звісно, за огорожею...

Але тут мені приходить нав'язлива думка, що то був би дуже кльовий кадр, метафоричний такий, - якби ми залізли на ту огорожу.

Сказати, що то був кайф - то нічого не сказати! Роблячи крок за кроком, я поринала у справді инчий світ. І настав той момент, коли я десь була вже не на знімальному майданчику. В такі моменти людина дивиться, але не бачить того, що відбувається навколо. І тут подув вітер. Я різко почала повертатись в реальність, бо подумала, що втратила рівновагу, і смикнулась в протилежний вітру бік - в бік прірви. Я не знаю, що було далі, але серед мільйона думок виринало: "після такого вже не відновиш рівновагу"

... і раптом відчула, як мене схопив він - мій головний герой Віктор

І я почула: "все добре, не переживай... я щоранку вдома тренуюсь - ходжу по канату"

Марина пояснила, чому пісня називається саме "ИНЧИЙ СВІТ", а не "Інший світ":

"Слово ИНЧИЙ - я відчуваю в ньому якусь магію, - каже Марина - так, це не літературний варіант, а автентичний і вживається переважно в гірських, віддалених від цивілізації, районах західної України. А все що малодоступне - містичне!"

"Инчий світ - це той світ, який утворюється двома закоханими. Він не зміщений ні в просторі, ні в часі - він існує тут і зараз. Инчий світ може створити кожен з нас, якщо дасть волю своїм почуттям."

Марина Тимофійчук - Инчий світ

Загрузка...
Интер - программа на неделю