Алена Че , 23 октября 2017 в 16:25

Марина Круть поділилася враженнями від шоу «Караоке на Майдані»

22 жовтня гурт «Круть» взяв участь у рубриці «Новий хіт» проекту телеканалу «СТБ» «Караоке на Майдані», представив авторську пісню «Я піду за тобою». Сьогодні своїми враженнями від цього шоу та творчими планами з нами поділиться вокалістка, автор пісень гурту, бандуристка Марина Круть.

Марино, для початку поділіться з нами своїми враженнями від «Караоке на Майдані».

Враження чудові. По-перше, публіка дуже тепло відреагувала на нашу пісню; по-друге, нарешті познайомилися з Ігорем Кондратюком; по-третє, тепер з власного досвіду знаємо, що «Караоке на Майдані»- це по-справжньому народне шоу.

А тепер скажіть кілька слів про пісню, яку Ви представили?

Пісня «Я піду за тобою» написана рівно рік тому, але так сталося, що її реліз відбувся лише зараз. Для мене вона стала, можна сказати, гімном вірності, адже в ній ідеться про те, що, коли жінка є опорою для свого коханого, у житті обох усе складається добре. Наразі працюємо над кліпом на цю пісню, але, яким він буде, розказувати не стану. Нехай це поки що залишиться таємницею.

Над чим іще Ви працюєте?

Готуємося до зимового туру містами західної та центральної України та до сольних концертів у Києві та Хмельницькому. Графік усіх заходів найближчим часом з’явиться на наших сторінках у соціальних мережах. Також я працюю над нотною збіркою сучасних українських пісень для бандури. А ще беру участь у 8-му сезоні шоу «Х-Фактор», але про це поговоримо іншим разом.

Караоке на майдані. Выпуск 978 от 22.10.17

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю