Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 21 апреля 2017 в 09:03

Маріанна Киретів: «Я надихаюся перевтіленням своїх клієнтів»

Студія «Marianna_K_Group» (м. Львів) існує близько року, та, незважаючи на це, про неї вже встигли дізнатися. Вона надає послуги з візажу, фото та репортажної зйомки. Сьогодні ми познайомимося з засновницею студії Маріанною Киретів.

Маріанно, для початку розкажіть, будь ласка, як Ви прийшли у сферу краси?

Все почалося з того, що одногрупниця запросила мене на один з своїх майстер-класів по догляду за шкірою обличчя. Цей захід мені дуже сподобався. Наступного разу мене запросили в якості моделі для майбутнього візажиста. Макіяж, який мені зробили, був прекрасний. Точніше, я була вражена своїм перевтіленням, адже до того часу косметикою майже не користувалася. Після майстер-класу у мене з’явилося бажання спробувати себе у цій сфері, познайомитися з нею ближче. Спочатку була тільки консультантом з краси, потім вирішила закінчити курси візажистів. Про свій вибір аніскільки не шкодую. Мені цікаво спілкуватися з жінками різного віку, підіймати їхню самооцінку, доносити думку про те, що правильна жінка- це та жінка, яка цінує себе і вміє грамотно подати власні достоїнства. Одним словом, я надихаюся перевтіленнями своїх клієнтів.

А як виникла думка про те, щоб створити власну студію?

Пропрацювавши певний час у сфері краси, я зрозуміла, що хочу розвивати власну справу. Окрім візажу я займаюся фото та репортажною зйомкою, тому ще й допомагаю людям запам’ятати найкращі миті свого життя. Таким чином, створивши студію «Marianna_K_Group» я розвиваю декілька своїх захоплень.

Хто на сьогодні є Вашими клієнтами?

Все залежить від напрямку діяльності. Якщо мова йде про візаж, то це дівчата віком від 20 до 80 років, якщо про зйомки, то моїми клієнтами можуть бути абсолютно різні люди.

Чи доводилося Вам працювати зі знаменитостями?

Поки що ні і, чесно кажучи, навіть про це не думала. Дуже хотіла б попрацювати на «Lviv Fashion Week» поруч з майстрами своєї справи. Мені це цікаво і як представнику сфери краси, і як фотографу. Також не відмовилася б зробити репортажні зйомки концертів багатьох відомих виконавців.

Окрім роботи у студії Ви займаєтеся громадською діяльністю. Розкажіть про це.

Я є членом молодіжної громадської організації «Львівська ФРІ» (Фундація Регіональних Ініціатив), беру активну участь у розробці та втіленні мотивуючих, просвітницьких та творчих проектів.

Чи є у Вас власні проекти, які Ви втілюєте в організації?

Так. Мої власні проекти – постійний проект з латиноамериканських танців , також була координатором проекту «FRI MITIVATION WEEKEND», в рамках якого я і мої колеги за допомогою різноманітних тренінгів та культурних заходів знайомлять тих, хто до нас тільки-но долучився, і тих, хто думає це зробити, з напрямками діяльності організації. Також найближчим часом відбудеться мій новий проект- тренінг «Як знайти роботу колишнім студентам» та «Майстер-клас з підтримок в сальсі»

Яка у Вас освіта?

Я тільки здобуваю вищу освіту. Навчаюся у Львівському Інституті Банківської справи на фінансово-економічному факультеті. Обрала саме цю спеціальність по-перше тому, що мені завжди була цікава економіка, по-друге тому, що знання з неї у наш час, я вважаю, необхідні кожному.

У Вас є хобі, про які ми ще не знаємо?

Так. Це латиноамериканські танці. Вони завжди допомагають тримати тіло у гарній формі і налаштовують на позитив. А ще особисто мені дуже імпонує те, що на сальса-вечірках люди веселяться без алкоголю та заряджають один одного тільки хорошими емоціями.

Які книги, фільми та музику Ви любите?

Останнім часом слухаю переважно інструментальну музику. З українських виконавців подобається творчість Олесі Киричук, гуртів «Океан Ельзи», «Мері», «Карна» та інших. Читаю літературу за спеціальністю та книги, які допомагають самовдосконалюватись. Нещодавно прочитала книги «Доставка щастя» та «Сім звичок високоефективних людей». Почерпнула з них багато корисного. Дивлюся фантастику, інколи мелодрами і комедії. Не люблю жахів. Вважаю, що вони несуть у собі негатив.

Ви- прихильниця активного чи пасивного відпочинку?

Активного. Люблю відпочивати у горах та мандрувати містами України. З міст, де побувала, дуже сподобався Івано-Франківськ. Мені він здався спокійним і комфортним. Також хороше враження справив Київ, проте як для мене він надто шумний і ритмічний.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю