«Мандри»

Тала Гончарова, шеф-редактор Starlife , 28 сентября 2009 в 01:49

«Мандри» презентували «Світ»

На минулому тижні у київському театрі «Сузір’я» гурт «Мандри» презентував неочікуваний та загадковий відеокліп на композицію «Світ».

Несподівано для своїх шанувальників, котрі звикли до «Мандрів» в амплуа етно-рок музиканти, вбрані всі як один у чорне, під’їхали до театру на стильному авто, вийшли і почали вітатися з гостями та журналістами. Тим часом біля входу в театр з’явилася стильна білява вершниця на вороному коні. Фома допоміг їй зійти з коня. Вершницею виявилася майстер спорту з кінного спорту та фотомодель Настя Козирева, яка дебютувала у кліпі як головна героїня.

Демонстрація кліпу, прес-конференція, інтерв’ю та обійми з численними друзями, які прийшли привітати Фому та його колег з початком нового творчого етапу в житті колективу «Мандри» - ось так проходив цей вечір.

«Мандри» відіграли ексклюзивний концерт, який майже повністю складався з пісень, які увійдуть до нового альбому. Але не обійшлося без старих, перевірених часом хітів, наприклад «Нас кличе у мандри дорога».

Ця презентація відразу сподобалась мені своєю вишуканістю. Адже останнім часом я втратила цікавість до гламурних імпрез, які перетворюються на тупу тусу. У Фоми випадкових гостей не було. Осінній Ярославів Вал, вимощений шляхетною автентичною бруківкою, сутінки і романтична героїня на білому коні. Фома і Ко в чорному однозначно мене заінтригували. Невже вони вирішили відійти від дещо безшабашного іміджу вічних мандрівників, адже «люди в чорному» – це однозначно виграшний варіант… Але чи не стануть вони таким чином частиною стандартизованого музичного мейнстріму, думала я.

Для мене Фома – не просто музикант. Сім років назад він став для мене першим героєм мого першого серйозного інтерв’ю для глянцевого видання. Як зараз пам’ятаю скромну кафешку в Лаврі, де ми пили чай з медовичками. У мене навіть не було тоді мобільного телефону і я телефонувала Фомі прямо додому. А з ПР-служби був єдиний директор групи Володимир Гергель. Наше спілкування тоді було дуже щирим – ми говорили про те, як Фома працював двірником, як він ходив по Тернопільським печерам і ким була для нього його мама.

А потім був класний фестиваль «Рок-Екзистенція» – груп було не дуже багато, але всі вони були класні. Фома – з тієї когорти українських музикантів, які вміють порвати зал своїм вокалом. Просто взяти до рук гітару і співати. І, на щастя, під час невеличкого концерту в «Сузір’ї» ця енергетика збереглась.

Про кліп я скажу коротко: мені б хотілось додати до нього ще якийсь штрих. Особисто мені не дуже подобаються статичні кліпи, де сюжет власне зводиться до операторської роботи. У кліпі «Світ» Фома, музиканти і красива дівчина на коні на тлі піщаного кар’єру (до слова – стильну піщану глибу у формі піраміди знайшли на Житомирщині) у різних ракурсах і планах, створювали його відеоряд і сюжет. Мені ж більше подобаються тематичні сюжети або несподівані ходи. Здається, раніші кліпи «Мандрів» були енергетично насиченіші. А тут вже такі дорослі дяді – серйозні і в чорному. Я ще до таких не звикла. Новий альбом «мандрівці» обіцяли презентувати в листопаді. Тоді стане зрозумілішим, який музичний шлях обере надалі група.

Водночас, класична стилістика кліпу не завадила щирій атмосфері презентації. Під кінець вечора з’явився величезний торт у формі гітари. Фома розрізав його на багато шматків і пригощав особисто усіх гостей. Коли торт-гітара був з’їдений гостями до останнього шматочку, презентація перетекла в потужне афтепаті і закінчилася далеко опівночі танцями дівчат на капоті джипа Фоми під музику Ману Чао і Гоголь Борделло прямо на вулиці навпроти театру. До танців долучилися випадкові туристи з Південної Африки та Індії, які повертались вночі в готель Редіссон, що неподалік. Як не дивно, не зважаючи на те, що танці вночі на вулиці під потужніі субвуфери, явище незвичайне, міліцію ніхто з мешканців навколишніх будинків не викликав.

На презентації Фома особисто пригощав усіх гостей

На презентації Фома особисто пригощав усіх гостей

Неперевершений мандрівець Льоня Бєлєй

Неперевершений мандрівець Льоня Бєлєй

Чарівна Настя з’явилась верхи на осінньому Ярославовому Валу

Чарівна Настя з’явилась верхи на осінньому Ярославовому Валу

Майстер спорту з кінного спорту та фотомодель Настя Козирева, яка дебютувала у кліпі як головна героїня

Майстер спорту з кінного спорту та фотомодель Настя Козирева, яка дебютувала у кліпі як головна героїня
Фото звезд и знаменитостей, Фильмы, клипы, кинокартины, «Мандри», Настя Козырева (Козирева), Фома (Сергій Фоменко)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю