Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 6 февраля 2018 в 20:38

Максим Сарафінчан : «Пісні Кузьми лунають у нас протягом року»

 2 лютого на центральній площі міста Чернівці та 4 лютого в пабі PUBLIC відбулися концерти на честь пам’яті Кузьми Скрябіна. Пісні Кузьми виконували артисти продюсерського центру «Talant Music». Докладніше про це дізнаємося від організатора концерту, засновника продюсерського центру, члена асоціації творчої спілки діячів України Максима Сарафінчана, заодно і ближче з ним познайомимось.

Максиме, для початку поділіться з нами своїми враженнями від концертів пам’яті Кузьми.

Все пройшло добре. Окрім концертної програми з пісень Кузьми ми створили флешмоб під час пісні «Спи собі сама». Люди охоче до нього долучилися, активно підспівували нам.Наймолодші учасники концерту група FREE BAND (фрі бенд- у перекладі банда вільних) виконали наживо пісні «Маршутка» ,«Сам собі країна» ,«Люди як кораблі», «Хлопці олігархи». Учасникам групи по 15-16 років. Єдине, що мене, як організатора, засмутило, це те, що з кожним роком такі заходи відвідують все менше і менше. На жаль, більшість або забуває Кузьму, або стає байдужою до його творчості.

Незважаючи на це, Ви продовжите організовувати вечори пам’яті Кузьми?

Так. Найближчим часом з концертом пам’яті ми поїдемо до дитячого будинку у місто Хотин. А взагалі пісні Кузьми лунають у нас протягом року. Артисти нашого продюсерського центру з задоволенням виконують їх на різноманітних концертах.

Ви були знайомі з Кузьмою?

Ні. Я не був знайомий з Кузьмою особисто, але завжди поважав його як просту та життєрадісну людину і як патріота нашої країни. Насправді дуже шкода, що звання народного артиста Кузьмі присвоїли лише посмертно.

Що з творчості Кузьми Вам найближче?

Мені імпонує те, що, слухаючи пісні Кузьми, кожен хоча б в одній побачить відображення епізоду зі свого життя. Для мене близькими є «Сам собі країна», «Маршрутка» та інші.

Скажіть кілька слів про свій продюсерський центр?

Продюсерському центру «Talant Music» уже 6 років. Ми займаємося розкруткою талановитих вокалістів Буковини: записуємо авторські пісні, організовуємо найрізноманітніші концерти. Вікових обмежень у нас немає. Зараз наймолодшим нашим артистам по 14 років, найстаршим- 34. Раніше з нами співпрацювали вокалістки 54 та 57 років, але одна з них не може за станом здоров’я, а друга виїхала з міста. Є у нас і діти від 8 років. На концертах вони поки що не виступають. Набираються досвіду у старших колег.

А Ви виступаєте на сцені?

Ні. Раніше виступав як співак, а зараз викладаю вокал своїм вихованцям. Окрім продюсерського центру я розвиваю власну туристичну компанію, тому на сольну кар’єру зовсім не вистачає часу.

Які Ви любите книги, фільми та музику?

На книги знову ж таки не вистачає часу. Лише інколи читаю Біблію. Дивлюся фільми, які відображають нашу реальність. З того, що зараз можна побачити на телеекрані, подобається серіал «Школа». Слухаю різножанрову музику, але найбільш тяжію до естрадної.

Ви- прихильник активного чи пасивного відпочинку?

Буває по-різному. Нерідко доводиться поєднувати відпочинок з улюбленою роботою.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю