Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 7 февраля 2018 в 12:45

Макс Пташник презентує міні-альбом «Буденна непересічна драма»

 31 січня львівський музикант Макс Пташник презентував свій 2-й міні-альбом «Буденна непересічна драма». Докладніше про це, а також про деякі творчі плани дізнаємось прямо зараз від Макса.

Максе, для початку скажіть, будь ласка, кілька слів про свій новий міні-альбом.

Насправді над цим міні-альбомом я працював з січня до квітня минулого року. У травні він був фактично готовий, але, як Ви вже знаєте, я на кілька місяців їздив до США, тому не мав змоги займатися альбомом. У жовтні, повернувшись до України, я вирішив закінчити почате. І ось, нарешті, презентую свій 2-й міні-альбом. Запис його здійснювався на моїй домашній студії, зведення- на студії «Шпиталь рекордс» у Тернополі. Саундпродюсером альбому виступив Лесик Омодада. Альбом містить 5 пісень, які об’єднані однією темою. В них ідеться про період від розриву стосунків до повернення після цієї втрати до нормального життя.

Пісні з міні-альбому можете назвати автобіографічними?

Гадаю, кожен з нас хоча б раз у житті пережив те, про що співається у піснях з «Буденної непересічної драми». Саме тому я й вирішив показати цю тему через призму своєї творчості.

Розкажіть, як Ви презентували свій міні-альбом?

Перш за все я виклав його у соціальних мережах. 5 лютого відбулась онлайн-презентація на мандрівному радіо «Сковорода». Я разом з музикантами Віталієм Довгополим (барабани), Мирославом Мелимуком (Бас - клавішні) грав пісні у прямому ефірі. Всі бажаючі ж мали змогу не лише слухати, а й могли дивитися трансляцію на фейсбуці. Також планується декілька живих концертів.

Над чим Ви зараз працюєте?

Працюю над повноформатним альбомом. До нього увійдуть мої авторські пісні і, скоріш за все, композиція на вірш Лесі Українки, з якою я минулої осені переміг у конкурсі від радіо «Сковорода».

Макс Пташник - Поки ніхто не бачить

Макс Пташник - Що таке любов?

Макс Пташник - Ноти сумніву

Макс Пташник - Будь зі мною відверта

Макс Пташник - Виклик

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю