Lviv Fashion Week

FASHION F*CKTS| Оля Vойцович , 18 октября 2011 в 20:15

Lviv Fashion Week весна/літо 2012

З 25 по 30 жовтня 2011 р. у Львові проходитиме восьмий сезон Lviv Fashion Week. Колекції весна/літо 2012 продемонструють більш ніж 40 дизайнерів. Гостей Львівського Тижня Моди чекає відкриття спеціальної експозиції fashion-фотографії, презентація нової книги-двотомника історика моди Наталії Резанової «Минуле і моди. Історія костюмів, речей і звичаїв, розказана серйозно і не дуже» та її автограф-сесії, новий проект “In AVANT GARDE”, конкурс молодих дизайнерів САБОТАЖ 2011, благочинний показ одного з найвідоміших українських дизайнерів Роксолани Богуцької.

До Львова повертається модна лихоманка: покази, вечірки, презентації і прес-конференції. 25 жовтня Тиждень Моди офіційно відкриється презентацією спеціального фото-проекту Lviv Fashion Week, метою якого є ознайомлення з роботами українських фотографів, що працюють чи звертаються до теми fashion, та їх промоція.

Новий сезон на Lviv Fashion Week знову підтвердить міжнародний статус Тижня Моди: колекції продемонструють дизайнери з Сербії (Tijana&Mila Popovic), Латвії (Deniza), Росії (POKO TILO), в межах співпраці з Fashion Philosophy Fashion Week Poland та Belarus Fashion Week, які є партнерами Lviv Fashion Week, вперше в Україні свої колекції представлять провідні дизайнери Польщі - Natasha Pavluchenko (чий показ був визнаний кращим на Тижні Моди в Польщі у травні 2011) і дует BOHOBOCO, модельєр №1 у Білорусі, постійний учасник Тижня Моди у Москві Ivan Aiplatov. В розкладі покази відомих українських дизайнерів Roksolana Bogutska, Oksana Mukha, GOLDA (Голда Виноградська). Нові колекції продемонструють Marta Wachholz (відкриття минулого сезону Lviv Fashion Week), DOMANOFF, наймолодший дизайнер Софі Марі Сєдова та ін.

Львівський Тиждень Моди традиційно відкриває дорогу молодим дизайнерам. Цього сезону на подіумі продемонструють дебютні колекції VERA PILOYAN (Віра Пілоян), O.Sloboda (Олена Слобода), Under Queen (Роксолана Баран), Katerina Yalova (Катерина Ялова), SLAVNOVA Khrystyna (Христина Славнова), Yulia Ukrainets (Юлія Українець), переможець конкурсу LVIV EURO2012 Fashion Day Ярослав Гродський. Lviv Fashion Week продовжує проект ЛНАМ-fashion, спрямований на допомогу студентам Львівської національної академії мистецтв. Покази найбільш креативних колекцій студентів факультету дизайну ЛНАМ відбуватимуться 26 жовтня в ТЦ Інтерсіті.

Цього сезону вже втретє пройде конкурс молодих дизайнерів САБОТАЖ, який проводиться у партнерстві з Міжнародним конкурсом дизайнерів одягу “The Golgen Thread” /“Золота Нитка”/ (Польща). Конкурсні покази відбудуться в п’ятницю, 28 жовтня 2011. Кваліфіковане журі оцінюватиме колекції і визначить переможців; автор колекції, яка отримає Гран-прі, стане учасником фіналу “The Golgen Thread” на Fashion Week Poland у травні 2012. “The Golgen Thread” існує вже двадцять років і відомий як один із найбільш престижних європейських конкурсів для молодих дизайнерів.

Новий модний проект In AVANT GARDE стане черговою подією в серії проектів Art&Fashion, що декілька сезонів поспіль проходять на Львівському Тижні Моди. «In AVANT GARDE» присвячений авангарду в моді і мистецтву в моді. 27 жовтня в ТЦ Інтерсіті відбудеться пілотний запуск проекту, який запланований для показів колекцій та окремих образів, виставок, інсталяцій, і має на меті демонструвати авангардні колекції, колекції з нетрадиційних матеріалів; твори contemporary art на тему fashion; авангардні образи чи колекції, створені спільно дизайнерами і художниками. In AVANT GARDE планується як постійна складова Lviv Fashion Week і буде проводитися двічі на рік.

Шоурум Lviv Fashion Week цього сезону буде працювати на місці проведення показів у Виставковому центрі Shuvar-Expo з 28 по 30 жовтня. Дизайнери представлять для огляду і продажу одяг, сумки, взуття, прикраси та інші модні додатки.

Lviv Fashion Week весна/літо 2012 відбуватиметься на двох основних локаціях: проекти і покази 25-27 жовтня - в ТЦ Інтерсіті (Чорновола, 67-г), покази основного складу 28-30 жовтня – у Виставковому центрі Shuvar-Expo (Хуторівка 4б). 25-30 жовтня на Lviv Fashion Week очікується близько 12 000 відвідувачів. Вечірки на честь Тижня Моди щодня проходитимуть в приміщенні клубу PLAY BAR, партнера вечірок Lviv Fashion Week.

Анонси, афіша, запрошення, Мода, стиль, дизайн, Показ мод, дефиле, Оксана Муха (Oksana Mukha), Lviv Fashion Week, Marta Wachholz, Roksolana Bogutska (Роксолана Богуцька), Львів (Львов), Наталія Резанова, Tijana&Mila Popovic, Deniza, POKO TILO, Natasha Pavluchenko, дует дизайнерів «BOHOBOCO», Ivan Aiplatov, GOLDA (Голда Виноградська), DOMANOFF, Софі Марі Сєдова, VERA PILOYAN (Віра Пілоян), O.Sloboda (Олена Слобода), Under Queen (Роксолана Баран), Katerina Yalova (Катерина Ялова), SLAVNOVA Khrystyna (Христина Славнова), Yulia Ukrainets (Юлія Українець), Ярослав Гродський

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю