Lviv Fashion Week

FASHION F*CKTS| Оля Vойцович , 29 марта 2011 в 14:36

Lviv Fashion Week осінь/зима 2011.12

З 30 березня по 3 квітня 2011 р. проходитиме VII сезон Lviv Fashion Week. Впродовж п’яти днів провідні дизайнери та нові перспективні модельєри з України, Польщі, Франції, Туреччини продемонструють нові колекції сезону осінь/зима 2011.12. Основним місцем показів стане Виставковий центр Shuvar-Expo.

В розкладі 1-3 квітня покази Ksenia Serbin, GOLDA Vynogradska, Zinaida Likhachova, KAMENSKAYAKONONOVA, OKSANA MUKHA, ROKSOLANA BOGUTSKA, CHRISTOPHE GUILLARMÉ, CEMİL İPEKÇİ та ін. Вперше на Lviv Fashion Week буде продемонстрована колекція одягу Haute Couture (CHRISTOPHE JOSSE).

Спеціальними гостями Lviv Fashion Week стануть CHRISTOPHE GUILLARMÉ (Франція), що представить колекцію prêt-a-porte осінь/зима 2011.12, прем’єра якої відбулася в березні на Paris Fashion Week, і CEMİL İPEKÇİ - один із провідних дизайнерів Туреччини.

Почесними гостями проекту є французький кутюр’є CHRISTOPHE JOSSE, що входить до Chambre Syndicale de la Haute Couture Française (Палати Високої моди), та Donald Potard – засновник і колишній президент компаній Jean-Paul Gaultier Group, Jean-Paul Gaultier S.A. і Jean-Charles de Castelbajac S.A., член Правління Festival d’Hyères для молодих модельєрів з 1999, член журі Institut Français de la Mode (Французького інституту моди) з 2001, Президент Chambre Syndicale du Prêt-à-Porter des Couturiers et des Créateurs de mode (Палати Prêt-a-Porte) з 1995 по 1999, член правління Палати з 1995 по 2005, Лицар Національного ордену Франції за заслуги і Лицар Ордену почесного легіону, засновник і президент Agent de Luxe SARL – компанії, що спеціалізується на консалтингу основних модних брендів та інституцій.

30 березня Lviv Fashion Week розпочнеться показами колекцій Lviv EURO2012 Fashion Day, присвячених УЄФА ЄВРО 2012™. Основною подією Lviv EURO2012 Fashion Day стане конкурс на кращу колекцію одягу в стилі УЄФА ЄВРО 2012™, до участі в якому запрошуються дизайнери України та Польщі. Кращі колекції будуть відзначені нагородами, гран-прі – грошова премія у розмірі 10000 грн.

Lviv Fashion Week продовжує проект ЛНАМ-fashion, спрямований на допомогу молодим дизайнерам, студентам Львівської національної академії мистецтв. Покази найбільш креативних колекцій студентів факультету дизайну ЛНАМ відбуватимуться 31 березня в ТГ Опера Пасаж.

З приємністю анонсуємо нову колекцію Роксолани Богуцької, яка після невеликої перерви повертається в рамки Львівського Тижня Моди. Дефіле ROKSOLANA BOGUTSKA завершить Lviv Fashion Week.

30 березня – 3 квітня на Lviv Fashion Week очікується близько 12 000 відвідувачів. Це одна із найбільш масштабних модних подій в Східній Європі, формат якої передбачає щоденні покази колекцій одягу класу prêt-à-porter та prêt-à-porter de luxe, паралельне представлення колекцій дизайнерів в шоурумах, проведення арт-акцій, художніх, ювелірних та фото-виставок.

Шоурум Lviv Fashion Week цього сезону буде працювати в Леополіс холі (4 пов. ТГ Опера Пасаж, пр.Свободи 27) понад тиждень – з 30 березня по 6 квітня. Дизайнери представлять для огляду і продажу одяг, сумки, взуття, прикраси та інші модні додатки. Вхід до шоуруму вільний, не вимагає запрошень і акредитації.

Офіційне відкриття Львівського Тижня Моди, щоденні fashion-вечірки і Afterparty Lviv Fashion Week проходитимуть в приміщенні клубу RAFINAD PEOPLE, Офіційного партнера Lviv Fashion Week.

Офіційний міжнародний online медіапартнер Lviv Fashion Week – TheFashionInsider.com Magazine

Анонси, афіша, запрошення, Мода, стиль, дизайн, Показ мод, дефиле, Lviv Fashion Week

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю