Алена Че , 23 марта 2017 в 19:34

Lumara.Urban:«Просто роблю з того, що є і ціную те, що маю»

Нещодавно співачка, автор власних пісень, організатор найрізноманітніших заходів Lumara.Urban (Лумара Урбан) презентувала новий відео кліп «Вітер змін». Про те, як він був знятий, дізнаємося прямо зараз від самої Лумари. Заодно і ближче з нею познайомимося.

Лумара, розкажіть будь ласка, як було знято Ваше нове відео?

Пісню «Вітер змін» я написала досить давно. Завжди вірила в неї, тому і вирішила зняти відео. Зйомки кліпу, як і зведення пісні, відбувалися в Івано-Франківську. До процесу були залучені мої друзі з різних сфер діяльності. Чесно кажучи, не вважаю мінусом відсутність дорого оплачуваного режисера зі столиці, оскільки я вмію робити з того, що є, і цінувати те, що маю. На мою думку відео вийшло вдалим.

Які відгуки стосовно нього?

Стосовно відгуків я звикла керуватися правилом: якщо мовчать, значить робота хороша, оскільки у нас, як відомо здебільшого критикують, а хвалити якось не звикли. За допомогою цього відео я і команда, яка над ним працювала, хотіли дати людям надію на краще. Сподіваємося, нам це вдалося.

Над чим Ви зараз працюєте?

Працюю над новим матеріалом і новим форматом своєї музики. Те, що я зараз роблю- далеко не все, в чому я хотіла би розвиватися, тому шукаю однодумців з метою співпраці. Це не обов’язково мають бути мешканці Прикарпаття, адже, по-перше, технології, на щастя, розвинулися настільки, що багато чого можна робити на відстані, а, по-друге, транспорт у разі потреби до інших міст ходить регулярно.

Як давно Ви почали займатися музикою?

Музикою я почала займатися у 9 років. Моя музична освіта була приватною і у цьому, я вважаю, є великий плюс. Я не навчалася за стандартною програмою. Навпаки, грала ті твори, які мені цікаві. Це дало розуміння того, куди слід рухатися далі і стало поштовхом до власної творчості.

А коли стартував проект «Лумара Урбан»?

Проект «Лумара Урбан» стартував у 2015 році. Саме тоді я відзняла і презентувала своє дебютне відео. До речі, це припало на період моєї вагітності.

А чому Ви вирішили взяти псевдонім Лумара Урбан?

Як відомо, люмен- це одиниця світлового потоку. Хотілося б за допомогою своєї творчості нести людям світло. «Урбан» означає міська. Так склалося, що я ніколи не жила в селі. Звісно, не пишаюся цим, проте динаміка міста мене надихає більше.

Окрім музики Ви займаєтеся організацією найрізноманітніших заходів. Скажіть кілька слів про це.

В певний момент я зрозуміла, ніхто за мене не зробить того, що я хочу, тому треба діяти самій. Так і розпочалася організаторська діяльність. Зараз на моєму рахунку фестивалі, конкурси, телепроекти, абсолютно різні за тематикою і для різної аудиторії. Мені цікаво розвиватися у цьому напрямку і пробувати себе у нових сферах.

У Вас є хобі?

Так. Мої хобі- це їзда на велосипеді, плавання, іноді пишу прозу. А ще слід зазначити, що я є арт-директором одного з рекламних агентств Івано-Франківська, і ця робота мені також дуже подобається.

Які Ви любите книги та фільми?

Моя наразі улюблена книга- «Парфюмер» Зюскінда. В ній все описується у форматі запахів. На мій погляд, це досить нестандартно. Люблю читати веселе: «12 стільців» Ільфа і Петрова, «Повість про Ходжу Насреддіна», Соловьйова. З сучасних – Бегбедер сподобався. Фільми останнім часом не дивлюся. Бракує на це часу.

Ви спілкуєтеся з прихильниками своєї творчості?

Так. Я відкрита для спілкування з усіма, хто має в цьому потребу. Сподіваюся, так триватиме й надалі.

Lumara Urban - Вітер Змін

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю