Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 19 июня 2017 в 22:37

Літній трек «Танцюй» від «Zavala Ʌ Kondurakiy»

Нещодавно дует «Zavala Ʌ Kondurakiy» представили новий 3-й за рахунком трек «Танцюй». Про те, як він був написаний, дізнаємося від вокалістки проекту Віки Кондуракій. Заодно і ближче з нею познайомимося.

Віко, для початку розкажіть, будь ласка, як був написаний Ваш новий трек?

Музику до треку, як і до двох попередніх, написав Сергій. Над текстом працювали колективно я, Сергій і наша подруга Юля. Цей трек без перебільшень знаковий для нашого проекту, оскільки ми записували його разом у Києві (як Ви вже знаєте, робота над «Поглядом» та «Океаном» велася віддалено, тому що ми з Сергієм мешкаємо у різних містах). Кінцевим результатом особисто я задоволена. Трек вийшов запальним і позитивним, а це саме те, що потрібно влітку.

Чи буде знято кліп на трек «Танцюй»?

Так. Плануємо випустити його до кінця літа. Про сюжет кліпу поки що нічого сказати не можу, проте знаю точно, у відео буде багато рухів.

Над чим іще Ви працюєте?

Працюємо над дебютним альбомом, який маємо намір випустити восени. Деякі треки з нього оприлюднимо найближчим часом.

Як у Ваше життя прийшла музика?

Займаюся вокалом з 1-го класу. Саме тоді я почала співати у ансамблі «Реверанс» (м. Червоноград, Львівська область). По закінченні 9-го класу вступила до Київської Муніципальної Естрадно-Циркової Академії (спеціалізація- естрадний вокал). Вже маю диплом молодшого спеціаліста, буду продовжувати навчання з метою отримати ступінь Бакалавра.

Вашу історію знайомства з Сергієм ми вже розповідали. Скажіть, що спонукало Вас йому написати?

Як Ви вже знаєте, я натрапила у соціальній мережі на об’яву Сергія про те, що потрібна вокалістка для виконання клубного треку. Я вирішила себе спробувати, оскільки мені цікава клубна культура.

Ви- частий гість нічних клубів?

Ні. У мене насичений навчальний графік, тому на клуби часу не вистачає.

Окрім «Zavala Ʌ Kondurakiy» Ви задіяні у якихось проектах?

Ні. Ми з Сергієм зараз вкладаємо весь вільний час і сили у розвиток «Zavala Ʌ Kondurakiy». Гадаємо, він приречений на успіх, адже україномовні танцювальні треки зараз дуже популярні.

Дехто з мешканців західної України скаржиться, що у Києві досить складно адаптуватися через іншу ментальність. Як у Вас з цим?

Чудово. Я завжди хотіла жити і працювати у Києві, тому адаптувалася дуже швидко.

У Вас є хобі, не пов’язані з музикою?

Я займаюся хореографією та відвідую тренажерну залу. А взагалі майже весь свій час присвячую музиці. Це не лише моє професійне заняття, а й те, що приносить мені колосальне задоволення. До речі, окрім співу я граю на гітарі та фортепіано.

Які Ви любите книги та фільми?

Віддаю перевагу фантастиці, комедіям та науковим фільмам про космос. Читаю філософію, а також статті на різні теми з інтернету. На художні романи не вистачає часу і, чесно кажучи, терпіння.

Ви- прихильниця активного чи пасивного відпочинку?

І активного, і пасивного. Люблю як здійснювати екскурсії містами, так і лежати на пляжі. Переконана, від будь-якого виду відпочинку можна отримати задоволення.

Zavala Ʌ Kondurakiy – Танцюй (Radio Edit)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю