Компания "Квартал-Концерт" , 17 января 2017 в 22:59

Los Vivancos: 7 братів, які приголомшили світ!

 Еліас

Закінчив престижну школу мистецтв «Quantico Independent School» (Ванкувер) і Консерваторію професійних танців «Instituto del Teatro» (Барселона). Еліас продовжує свою освіту в знаменитих школах танців «Netherlands Ballet Theatre» і студіях фламенко «Amor de Dios» (Мадрид).

Еліас гастролював в Канаді як головний танцюрист і режисер «Gypsy Soul» і був визнаний «Okanagan Life» і «City Guide Magazine» «Гідним уваги людиною» (People to watch), завдяки своїм заслугам мистецтву.

Він показав себе в якості сольного танцюриста в Лас-Вегасі і журналом «Dirt Alert Call Back Professional Entertainer's» був визнаний «новим королем фламенко». За запрошенням Марго Торейя (засновник і голова «Sociedad Hispana of Las Vegas») і Керол Рае (засновник факультету танців університету Невади) він брав участь в семінарах університету Невади в Лас-Вегасі.

Він був головним танцюристом в Токіо, собою ж створеному виступі «Flamenco Vivancos».

Маноло Карраско «Aires del Sur» він показав себе як танцюрист і віолончеліст, який зачаровує аудиторії по всьому Китаї та Іспанії.

Виконуючи головну роль «Ballet Espanol de Rafael Aguilar» в постановках «Carmen Flamenco» і «Bolero Flamenco», він гастролював по Німеччині, Нідерландах, Австралії та Новій Зеландії.

Він був головним віолончелістом «Okanagan Symphony Orchestra» та був нагороджений на «Фестивалі музики Ківані» призом як «Найкращий» винятковий музикант.

Він був головним танцюристом і актором в мюзиклі «Zorba el Griego», виступаючи разом з Фабіо Тест.

Він був головним танцюристом в колективі фламенко «La Tati», що представляє постановку поета Рафаеля Альберті «Poetas del Alma». У цьому творі він також був солістом віолончелі і актором.

І нарешті в Мадриді народився проект Еліаса і колектив його братів «Los VIVANCOS», який дебютував в Європі і дочекався великого визнання критиків.

Джошуе

Джошуе народився в Реусе і з дуже раннього віку присвятив себе мистецтву. Закінчивши відому школу «Quantico Independent School» (Канада), Джошуе навчався з такими майстрами фламенко як Сіро, Манолете, Антоніо Рейес і багатьма іншими в студіях фламенко «Amor de Dios».

Тоді він удосконалював свою класичну техніку у винятковій школі «Netherlands Ballet Theatre» і грав «Junior Sinphony Orchestra of Amsterdam» (Нідерланди).

Будучи у віці 13 років, він почав танцювати професійно і гастролював в Канаді з виступом «FlamenKos».

Коли Джошуе було 16 років, йому була запропонована стипендія з «Real Conservatorio Profesional de Danza Madrido». Цю консерваторію в групі свого курсу він закінчив з відзнакою.

Джошуе два рази отримав нагороду «Виняткового танцюриста» від «Certamen Coreografico de Castellon de la Plana».

Він був сольним танцюристом і хореографом в творі Сари Лезана «Delirios de Don Quixote» і здивував як публіку, так і критиків.

Він виступив в ролі соліста в постановці Хосе Порсель «Espartaco»,де режисер і хореограф Хосе Гранеро.

Незабаром йому була запропонована головна роль «Ballet Espanol de Rafael Aguilar» в постановці «Carmen Flamenko» і з цим колективом він гастролював по всій Азії.

Він був сольним танцюристом в колективі «Dos Por Medio» і виступав разом з такими виконавцями як Лола Греко, Рафаелла Карраско і ін.

Він виступав з фламенко таблао (ісп. Tablado - дерев'яне покриття підлоги, платформа, піднесення, сцена) по всій Європі і на багатьох знаменитих фестивалях. Він танцював у «Gran Teatro Liceo», виступав в таких операх, як наприклад «Aida, Sanson y Dalila» і «La Traviata». Джошуе виконував головні ролі в багатьох мистецьких заходах, а тепер разом з братами, дивує світ зі своїм танцювальним колективом «Los Vivancos».

Джошуа

Джошуа народився в Барселоні і навчався мистецтву з раннього дитинства. Він закінчив навчання у відомій школі «Quantico Independent School» (Канада). Будучи у віці 10 років, він навчався різним музичним інструментам, таким як скрипка, труба, бас і віолончель. Зрештою його зацікавили ударні інструменти фламенко.

Будучи у віці 13 років, він грав в «Junior Symphony Orchestra of Amsterdam» і навчався в знаменитій школі танців «Netherlands Ballet Theatre».

У віці 16 років він був хореографом і солістом в танцювальному колективі «Gypsy Soul" і виступив в більш ніж 100 презентаціях по всій Канаді.

У 18 років він гастролював по США як перший танцюрист (фламенко) «National Art Company of USA».

Будучи у віці 20 років, він вступив до Консерваторії професійних танців «Instituto del Teatro» (Барселона). Через два роки закінчив з відзнакою.

У 22-річному віці він був солістом в постановці фламенко «Somorrostro», де режисер і хореограф Хав'єр Латорре.

У 23 роки він був головним танцюристом в постановці Хоакін Кортес «De Amor y Odio» і виступав в головних світових столицях. Він заміняв Хоакіна Кортеса в головній ролі і це повторювалося не один раз.

У 25 років він був солістом сучасного танцювального колективу «Nafas Dance Company», де режисер Патрік Деба.

У 26-річному віці він був головним танцюристом «Ballet Teatro Espanol de Rafael Aguilar». Він гастролював по всьому світу, виконуючи головну роль в постановках «Bolero Flamenko» і «Carmen Flamenko».

За всю свою кар'єру він також виступав в різних таблао або телевізійних заходах, як наприклад «TP de Oro Awards 2000» та занімався благодійністю на допомогу хворим на рак «De Todo Corazon». Він виступав з концертами по всій Європі і Америці.

Зараз весь його час і талант приділяється танцювальному колективу «Los VIVANCOS», з яким він гастролює по всьому світу.

Крісто

Крісто народився в Реусе і навчався класичного балету з дуже раннього віку. Закінчив навчання в «Quantico Independent School» (Канада). Крісто навчався в знаменитій школі танців «Netherlands Ballet Theatre» (Нідерланди), а пізніше закінчив Консерваторію професійних танців «Instituto del Teatro» (Барселона).

Тоді Крісто запропонували стипендію Національної Лондонській студії, де він закінчив програму Класичного балету.

Він грав на віолончелі в «Junior Sinpohony Orchestra of Amsterdam» і виступав з концертами по всій Канаді з танцювальним колективом фламенко «Gypsy Soul».

На «IX Gala de Estrellas de Riga» (Латвія) він представляв Іспанію разом з іншими винятковими артистами з 10 різних країн.

Він був головним танцюристом «Scottish Ballet» в період 2003-2006р. і виступав в:

• Apollo, режисер Джордж Баланчін

• Episodes, режисер Джордж Баланчін

• The Four Temperaments, режисер Джордж Баланчін

• Rubies, режисер Джордж Баланчін

• Suite From Artifact, режисер Вільям Форсайт

• Cheating, Lying, Stealing, режисер Ешлі Пейдж

• Cinderella, режисер Ешлі Пейдж

• 32 Cryptograms, режисер Ешлі Пейдж

• MiddleSexGorge, режисер Стівен Петроніо

• Suite from Artifact, режисер Вільям Форсайт

• The Nutcracker - Diverts 2003 режисер Ешлі Пейдж

• Facade, режисер Фредерік Аштон.

Він був головним танцюристом фламенко в колективі «Torres del Alba» і спеціальним гостем «Certamen Coreografico de Castellon de la Plana». «Certamen Nacional Coreografico de Flamenco Y Danza Espanola 2006« (Мадрид) йому було присвоєна нагорода «виняткового танцюриста».

Крісто на даний момент є визнаною зіркою в Італії після того, як став фіналістом відомої телепередачі Марії де Філіппи «Amicci». Однак його унікальним пріоритетом є танцювальний колектив «Los VIVANCOS».

Аарон

Аарон народився в Реусе і грав на двох музичних інструментах (скрипка і гітара). Він закінчив школу мистецтв «Quantico Independent School» (Канада).

У віці 12 років він грав на скрипці в «Junior Simphony Orchestra of Amsterdam» (Нідерланди) і вчився в престижній школі танців «Netherlands Ballet Theatre».

У віці 15 років був танцюристом і музикантом в постановці фламенко «Gypsy Soul».

Він закінчив Консерваторію професійних танців «Instituto del Teatro» (Барселона) і йому було присвоєна нагорода «Кращого студента» за особливі заслуги. Він отримав стипендію і гастролював по Франції з колективом «Ballet Jeunes d'Europe» по хореографії Рамон лері і Хуан Карлос Гіль.

Він був сольним танцюристом в «Ballet de Zaragoza» і виступав в:

• Bella Domna de: режисер Патрік де Бана

• Broken Skin de: режисер Давид Бонбана

• Don Juan de: режисер Олаф Шмідт

• El Cascanueces

• Nómadas de: режисер Петсі Куп Матт

• El Pájaro azul

• Purcell Pieces de: режисер Нільс Крісте

• Alegro brillante de: режисер Джордж Баланчін

• Entre dos aguas de: режисер Роберт Норт

• Carmina Burana de: режисер Мауро Галіндо

• Para ella de: режисер Патріс Монтаньон

• Extreme de: режисер Рафаель Дардер.

У цьому танцювальному колективі він також виконував свої власні хореографії як особливий виконавець. Він був головним танцюристом в компанії Патріка де Бана «Nafas Dance Company» і виступав в «Good night Amadeous» і «Night songs» по всій Європі. Він був сольним танцюристом «Scottish Ballet» і виступив в «Cinderella», «Rubies», «Episodes», «Suite from Artefact» і «32 Cryptograms».

Він був нагороджений безліччю призів, включаючи:

• «First Prize Flamenco Speciality 2001» і «Public Prize 2001» в 5-му конкурсі «Castellon de la Plana».

• Нагорода «Кращого танцюриста» на конкурсі в Рібаррохе (Валенсія). «Overall Dancer Award» від Certamen Coreografico de Danza Flamenca y Espanola de Madrid.

Тепер Аарон гастролює по всьому світі разом з колективом своїх братів «Los Vivancos».

Ізраїль

Ізраїль народився в Барселоні і з малих років демонстрував вміння швидкості і фізичної координації набагато вище середнього рівня.

В 11 років йому було запропоновано вступити в спеціальну школу «Circ du Soleil» через його схильність до гімнастики і цирку, проте перед цим він вирішив закінчити приватну школу мистецтв «Quantico Independent School» (Канада).

У 12-річному віці він грав з «Junior Symphony Orchestra of Amsterdam» (Нідерланди) і навчався у відомій школі танців «Netherlands Ballet Theatre».

В 16 років він був нагороджений «Best Over All» на «Фестивалі музики Ківані» (Канада) і був запрошений брати участь в «Канадському провінційному музичному фестивалі».

Незабаром після того він закінчив Консерваторію професійних танцюристів «Instituto del Teatro» (Барселона).

Ізраїль був сольним танцюристом в танцювальному колективі «FlamenKos» і з ним гастролював по Канаді і частині США.

Як соліст він танцював в постановці "Somorrostro», де режисер і хореограф Хав'єр Латорре. З цим танцювальним колективом фламенко Ізраїль гастролював більш ніж рік по всій Іспанії.

В 22 роки він був сольним танцюристом в танцювальному колективі Хоакіна Кортес і гастролював по всій Європі і Азії з постановкою «Love and Hate». Ізраїль виступав в найкращих залах Росії, Франції, Італії, Португалії та України ...

Він був солістом в сучасному і неокласичному колективі «Nafas Dance Company», виступаючи в «Good Night Amadeus» і «Night songs», де режисер і хореограф Патрік да Бана.

За свою кар'єру він працював як вільнонайманий виконавець на заходах по всьому світі і виступав в багатьох Європейських постановках і таблао.

Нарешті він повернувся в Мадрид і разом з братами створив унікальний танцювальний колектив «Los Vivancos».

Йуда

Йуда народився в Барселоні і з малих років показував інтенсивну віддачу музиці і танцям. Це охоплювало гімнастику, цирк і кілька стилів бойового мистецтва, наприклад, дзюдо, джиу-джитсу та Тхеквондо. Він випускник приватної школи мистецтв «Quantico Independent School» (Ванкувер).

Нагороджений премією «Кращого віолончеліста в своїй категорії» на «Фестивалі музики Ківані» (Канада), «Першим призом» від «Concurso Coreografico de Ribaroja» і «Краща хореографія» від «VI Certamen Coreografico de Castellon de la Plana». Йуда - випускник Консерваторії професійних танців «Instituto del Teatro» (Барселона), вчиться в відомої студії фламенко «Amor de Dios» і в престижній школі танців «Netherlands Ballet Theatre».

Йуда був солістом і хореографом в школі танців «FlamenKos», з якої два роки гастролював по Канаді.

Він був солістом в постановці фламенко «Somorrostro»,де режисер і хореограф Хав'єр Латорре.

Він був солістом в постановці Маноло Карраско «Aires del Sur», з якою він гастролював в Іспанії та Китаї.

Він був головним танцюристом «Vaina Producciones» і гастролював в Колумбії з неймовірним успіхом під час «Міжнародного тижня фламенко».

Він був солістом в постановці «Delirios de Don Quijote» і працював по хореографії і напрямку Сари Лезана.

Los Vivancos | Teaser Aeternum

los Vivancos Aeternum new Teaser

Los Vivancos: 7 братів, які приголомшили світ!

Los Vivancos: 7 братів, які приголомшили світ!

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю