Алена Че , 7 августа 2017 в 16:11

Ліля Ваврін озвучила оголошення для львівських трамваїв

Нещодавно стало відомо, що оголошення у львівських трамваях будуть звучати голосом співачки та радіоведучої Лілі Ваврін. Докладніше про це, а також про інші творчі новини дізнаємося прямо зараз від самої Лілі.

Ліля, розкажіть, будь ласка, як Ви озвучили оголошення для трамваїв?

До мене звернувся представник компанії «Львів електро транс» Іван Бондар з пропозицією озвучити оголошення у трамваях. Я була дуже здивована, проте вирішила спробувати. До цієї справи долучився весь креативний відділ «Дуже радіо», на якому я зараз працюю. Разом ми думали над тим, як подати пасажирам необхідну інформацію, прагнули зробити це не у наказовій формі, а через призму гумору. Також мої оголошення покладені на легку і ненав’язливу музику, що, сподіваємося, додаватиме гарного настрою. Поки що ці об’яви ще не звучать. Але, думаю, найближчим часом їх можна буде почути. Якщо цей експеримент вдасться, обов’язково його продовжимо. Можливо навіть залучимо до нього пасажирів.

Зараз Ви- ведуча денного шоу «На позитиві» на «Дуже радіо». Скажіть кілька слів про нього.

Гадаю, назва шоу вже говорить сама за себе. Я прагну, щоб слухачі, більшість яких знаходяться у цей час на роботі, перебували у гарному настрої і думали про приємні речі. «На позитиві» має кілька пізнавальних рубрик: «Навколо світу», у якій я розповідаю про різні країни, «Арт-об’єкт», у якій іде мова про цікаві скульптури, мурали, незвичні споруди і пам*ятники в Україні та за її межами, та зіркові новини, якими кожен з нас бодай інколи цікавиться.

А як наразі Ваша пісенна творчість?

Втравні я оприлюднила пісню «Хто перший». Дуже нею задоволена, оскільки залишилася в ній собою, не піддавшись модним нині віянням лише для того, аби зробити хіт. Зараз працюю над новою піснею, яку для мене написав барабанщик гурту «Rock-H» Володя Ульянов. Маю намір випустити її восени.

Ліля Ваврін - ХТО ПЕРШИЙ \ Lilya Vavrin 2017

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю