Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Ярослав Бондарчук , 6 августа 2013 в 15:04

“Лаврський пленер” відкриває виставку фоторобіт Ігоря Кривоноса «Київський нічний джаз».

 6 серпня 2013 р. о 16-00 у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику в рамках культурно-мистецького проекту “Лаврський пленер” відкриється виставка фоторобіт Ігоря Кривоноса «Київський нічний джаз».

Виставка «Київський нічний джаз» - це серія фотографій, на яких представлені київські вулиці. Роботи характеризуються особливим своєрідним почерком, кожен знімок – спонтанний творчій акт.

Жодну з фотографій неможливо повторити, і хоча вони зняті на київських вулицях, але цілком позбавлені предметності, на них важко впізнати знайомі місця.

Кожна фоторобота – унікальне поєднання світла, кольору, руху, нічного часу та київського бездоріжжя – це київський нічний джаз…

Біографічна довідка: Ігор Васильович Кривонос – оператор-постановник ТРК «Глас». У 1983 р. закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва ім. І.К. Карпенко-Карого за спеціальністю «кінооператор». З тих часів працює кіно- та телеоператором, знімає ігрові, документальні, науково-популярні, учбові фільми.

Також, уже 21 рік поєднує практичну роботу кінооператора з викладацькою діяльністю в Київському інституті екранних мистецтв (доцент кафедри кіно-телеоператорства).

Ігор Васильович часто буває в закордонних поїздках і звідусіль привозить сотні відзнятих кадрів, які поступово складаються в тематичні серії. Але основним і любимим місцем фотоспостережень залишається рідне місто Київ. Серії «100 знімків з мого вікна», «Київський нічний джаз» - це результат роботи останніх років.

Ігор Васильович Кривонос – член СК України, член гільдії кінооператорів України.

ЗАПРОШУЄМО УСІХ БАЖАЮЧИХ!

Наша адреса: м. Київ, вул. Лаврська, 9 (внутрішнє подвір’я корпусу № 21, галерея), Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник. Оргкомітет заходу: (044) 406-63-59.

Акредитація представників ЗМІ не потрібна.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю