Микола Койдан

Смотрите также: Художники

Ярослав Бондарчук , 27 июня 2013 в 08:17

«Лаврський пленер» відкриє виставку художніх робіт Миколи Койдана

27 червня 2013 р. о 16-00 у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику в рамках культурно-мистецького проекту “Лаврський пленер” відкриється виставка художніх робіт Миколи Койдана.

В експозиції представлені художні твори написані олійними фарбами на полотні (техніка лесировка).

Живопис для Миколи Койдана – це і намагання пізнати світ через власну творчість, і засіб спілкування з тими хто налаштований на щирість людських душ. Кожна картина – художника новий досвід дослідження, спостереження та шлях до несподіваного результату. Відвідувачі виставки матимуть можливість побачити Києво-Печерську лавру, так як її побачило і відчуло серце митця.

Біографічна довідка: Микола Койдан народився 1982 року в м. Києві. Закінчив Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», факультет книжкової графіки. Тривалий час працює як книжковий дизайнер-верстальник.

Персональна виставка художніх робіт Миколи Койдана у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику – є першим творчим звітом у житті молодого художника.

ЗАПРОШУЄМО УСІХ БАЖАЮЧИХ!

Наша адреса: м. Київ, вул. Лаврська, 9 (внутрішнє подвір’я корпусу № 21, галерея), Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник. Оргкомітет заходу: (044) 406-63-59.

Акредитація представників ЗМІ не потрібна.

kplavra.kiev.ua

Выставка, Анонси, афіша, запрошення, Художники, Киево-Печерская Лавра, Микола Койдан

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю