Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Владимир Владимиров , 30 июня 2017 в 15:09

Купівля ортопедичного матрацу - здоровий сон на правильному ліжку

 Повноцінний сон – основний спосіб відновлення сил організму. Якість відпочинку багато в чому залежить від стану ліжка, а точніше – матрацу. Сьогодні на ринку у даної категорії представлений широкий асортимент виробів: від чохлів, набитих ватою, до багатошарових конструкцій, які поєднують синтетичні і натуральні матеріали. Останні вважаються кращими. Багатошарові матраци поєднують в собі позитивні властивості компонентів і часто коштують дешевше однорідних аналогів. Так, повноцінний виріб з натурального латексу (похідна каучуку) забезпечить якісну підтримку тіла. Такі матраци фахівці рекомендують людям, які страждають від болю в спині. Але натуральний латекс досить дорогий. Краще придбати виріб, де матеріал становить верхній (і досить товстий) шар.

У пошуках матрацу людина часто стикається з терміном «ортопедичний». Це слово присутнє у назві багато моделей. Більшість відчизняних магазинів пропонують ортопедичні матраци від українських та іноземних виробників. Так, на сайті компанії можна знайти вироби, значну частину складу яких займає кокосова койра. Натуральні волокна, які сьогодні часто просочують латексом, створюють досить жорстку, пружну поверхню.

Підтримка тіла в правильному положенні – важливе завдання спального місця. Але не варто вибирати надмірно жорсткий матрац (як і занадто м'який). В обох випадках може спостерігатися порушення положення хребта, що призведе до болів і різних ускладнень. Жорсткість безпосередньо залежить від звичок і стану здоров'я людини. Так, м'які моделі рекомендуються любителям спати на боці. Вони також підійдуть страждаючим міжхребцевою грижею і протрузією. Матраци середньої жорсткості – досить універсальний варіант. Вони підходять як здоровим, так і людям, що страждають проблемами з хребтом (особливо в грудному відділі). Жорсткі моделі рекомендують при остеохондрозі. Будь який матрац необхідно попередньо випробувати.

Фахівці не мають єдиної думки про користь пружинних блоків. Матрац може бути хорошим, незалежно від їх наявності чи відсутності. Тут слід відштовхуватися від розміру. Односпальний матрац може мати ортопедичні властивості і без пружин. Для великих моделей цей компонент бажаний. Найбільш якісну підтримку забезпечать вироби з незалежними блоками.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю