KK-PRESS , 24 марта 2011 в 02:57

КультКонтроль Андрія Дрофи - Зіркові Перці - Брати Борисенки

Минулої п'ятниці в миколаївському клубі «Діксі-Барбекью» виступили молоді, але вже відомі українські артисти, учасники третьої української «Фабрики зірок» брати Борисенки. До виходу артистів на сцену, прихильниць розважав відомий київський МС Андрій Дрофа.

Про квитки на виступ братів почали запитувати ще до початку рекламної кампанії, коли не було ні оголошень, ні бігбордів. Але оскільки основними прихильниками Саші і Вови є неповнолітня молодь, заклад ввів суворі правила на спиртне: без фону: до закінчення виступу артистів алкоголь не продавався.

Самі брати зізналися, що Миколаїв щиро люблять, адже це не перший їх концерт в місті. «Все дуже круто, ми завжди раді сюди приїжджати нас тут зустрічають тепло і з гумором», - відмітили хлопці.

І дійсно, Миколаїв зустрів артистів не лише тепло, але й пристрасно: їх відвідали друзі – команда КВК «Легко й просто», а прихильниці вишикувалися в чергу на шляху до кумирів, щоб зробити фото на пам'ять.

Ще минулого року під час виступу в Миколаєві братам Борисенкам подарували цуценя, якого губернатор області урочисто вручив на сцені. Але свого домашнього улюбленця Ніка, артисти на концерт не взяли. Зізналися: «Його в дорозі вколисує».

Виступ зіркових братів цього разу теж пройшов «на ура». Миколаївські фанатки не стримували сліз. У Сашу й Вову навіть полетіла білизна однієї з дівчат. На знак солідарності з ейфорією публіки артисти неодноразово спускалися зі сцени в натовп прихильниць і вже разом з ними співали свої хіти. А охочих заспівати з братами було немало, деяким навіть вдалося потанцювати з улюбленими артистами.

Таким був другий захід, який проходить в рамках запальних вечірок «Зіркові перці». Нагадаю: 25 лютого Миколаїв відвідала група «Пара Нормальних», а наступними гостями міста кораблів стане група «ТІК».

КультКонтроль Андрія Дрофи

КультКонтроль Андрія Дрофи
Фото звезд и знаменитостей, Вечеринки, пати, тусы, тусовки, Концерты, шоу, представления, «ТІК» («ТИК»), Віктор Бронюк, Анонси, афіша, запрошення, Смотреть, скачать клип, видео, «Пара Нормальных», Аня Добрыднева, Андрей Дрофа, Артем Мех, Братья Владимир и Александр Борисенко

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю