KK-PRESS , 17 марта 2011 в 09:56

КультКонтроль Андрія Дрофи - Зіркові Перці - Пара Нормальних

Модні та веселі жителі Миколаєва "запалили", опинившись в центрі найяскравішої події міста і навіть ті, хто раніше не вважав себе завзятим тусовщиком, а тим більше фанатом групи "Пара Нормальних", про вечірку відгукнулися надпозитивно.

Оскільки саме в ту п'ятницю відбувся перший захід серії, на початку гості не мали ані найменшого уявлення, без фону: чого чекати в розвитку, але вже за мить в закладі запанувала атмосфера неймовірного щастя, а радість і позитивні емоції просто переповнювали присутніх. Хором і окремо вони співали пісні, запропоновані МС в караоке-турнірі і самі ж, своїми оплесками, визначили «Зіркового Перца» вечірки. Не обійшлося на святі і без подарунків: найактивніші отримали пам'ятні перчики – флешки та іграшки у формі перців.

В ту мить, коли зал дістався свого емоційного піку, на сцену вийшли учасники популярного дуету "Пара Нормальних" дві дуже різні особи. Однак, у співаків немало й спільного: молодість і харизма, талант і драйв, любов до музики і смак до життя. А ще – мистецтво. Їх чесний поп-фанк-рок-панк-соул-реггіstyle вмить завоював місце в серцях присутніх і незабутнє концертне шоу групи стало головною подією вечора.

Заспівавши кілька відомих усій країні композицій Аня і Артем спустилися до зали і під прем'єрну композицію «По вулицях Москви» продовжили свій виступ вже серед натовпу танцюючих.

Такою стала перша вечірка серії «Зіркові Перці», а ті, кому пощастило на ній побувати, свої емоції зібрали приблизно в такі слова: «Це було чудово!», «Мені колосально сподобалося!», «Захід пройшов на «ура!». Тож, вже наступної п'ятниці «Зіркові Перці» представлять Миколаївській публіці чергових своїх артистів – братів Сашу і Вову Борисенко. Звіт з талант-вечірки за їх участі слухайте в найближчому «КультКонтролі»!

КультКонтроль Андрея Дрофы

КультКонтроль Андрея Дрофы

КультКонтроль Андрія Дрофи - Зіркові Перці - Пара Нормальних

Фото звезд и знаменитостей, Скачать, слушать песню, трек, мп3, Смотреть, скачать клип, видео, «Пара Нормальных», Андрей Дрофа

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю