KK-PRESS , 5 марта 2011 в 15:08

КультКонтроль Андрія Дрофи - Зіркова конкуренція

Шоу-бізнес у наш час знаходиться на небувалому підйомі. «Але як же складно вижити у його жорсткому світі»,- про це ми часто чуємо або читаємо в різних інтерв'ю. Проте, як з'ясував "всюдисущий" Андрій Дрофа, ніхто з представників шоу-бізнесу не бажає поступатися своїм місцем під сонцем. Мало того, подейкують, про неабияку конкуренцію в середовищі, яка примушує артистів працювати над собою і своїм репертуаром, піклуватися про презентабельність, робити пластичні операції. Таким чином, в гонитві за тим, аби надовго «залишитися в обоймі», люди йдуть на немислимі жертви, а наявність суперників не дає розслабитися й спочивати на лаврах.

Хто б, думаю, міг бути конкурентом Миколі Баскову? Думав-думав і зупинився на Кіркорові. Запитав особисто – ні, не вважає той його таким.

Проте сам Кіркоров продовжує не на жарт конфліктувати зі своїм конкурентом на поп-престол. Протистояння двох зірок популярної музики вступило в нову фазу на зйомках гумористичної версії дитячої передачі «Доброй ночи, малыши», де Філіп Кіркоров грав роль Стєпашкі, а Микола Басков – Хрюші, перший категорично почав вимагати, щоб йому знайшли «нормального Хрюшу».

Та інколи виникає враження, що питання конкуренції в шоу-бізнесі не те, що б гостро, без геть не стоїть… Тож, чи існує конкуренція у шоу-бізнесі, чи "всюдисущий"  тут даремно пил підняв?

Коли ми говоримо про конкуренцію серед знаменитих осіб, в пам'яті спливає класичний дует Моцарта і Сальєрі. Незважаючи на те що це суперництво стало підставою для численних театральних п'єс і постановок, дослідники досі сперечаються про достовірність причини трагічного фіналу стосунків двох композиторів.

Відома письменниця детективів Дар’я Донцова дотримується думки: конкурувати їй особливо ні з ким. В числі людей, що працюють в тому ж жанрі і мають популярність, вона називає всього декілька прізвищ. Можливо, Донцова не витрачає сили на суперництво, тому що писати вона почала в зрілому віці, людиною, що вже відбулася. Для неї головною є робота, і увесь свій час вона присвячує письменницькій праці не розтрачуючи сили на непотрібну боротьбу.

Зовсім нещодавно на наших екранах зійшла нова яскрава зірочка – Катерина Гусєва. Глядач запам'ятав її завдяки роботі в серіалі «Бригада» та участі в мюзиклі «Норд-ост». Катя вважає, що суперництво є стимулом щоб помітити власні промахи і приводить такий приклад. На першому курсі вона зовсім не займалася танцями, вважаючи, що і так підготовлена відмінно. Коли ж на іспиті Гусєва отримала трійку, а в приклад їй поставили однокурсника з низьким ростом і незаздрісним здоров'ям, вона зрозуміла: без фону: розслаблятися не можна.

А ось знаменитий фігурист Євгеній Плющенко все життя провів в конкурентній боротьбі. У фігурне катання він прийшов у віці чотирьох років, і відтоді завжди поруч були суперники. Спочатку йому було навіть незручно перемагати більш маститих конкурентів – він вчився у цих людей. Але Віктор Петренко, олімпійський чемпіон, у якого молодий Плющенко виграв вперше, сказав: без фону: це нормально, в спорті так і повинно бути. Незважаючи на те що Євгенію немає рівних останніми роками, він вважає, що супротивника не можна недооцінювати, інакше легко пропустити удар.

Зірки, які мають знаменитих батьків, мимоволі конкурують з ними, намагаючись довести свою власну значущість. Яскравий приклад – Крістіна Орбакайте, яка пройшла шлях професійного самоствердження, маючи міцний тил. Без фону: Але чи завжди це надавало підтримку? Орбакайте часто зізнавалася, що для неї вкрай важлива міра власної реалізації, те, наскільки вона професійна як актриса і співачка. Менше всього їй би хотілося, щоб її порівнювали зі

Окрім конкуренції з боку, зірка відчуває і внутрішню боротьбу. Така конкуренція невидима, але її вплив на людину є чи не основним. Яскравий приклад – здатність тримати себе у формі знаменитої актриси Людмили Гурченко, яка впродовж багатьох років виглядає приголомшливо і постійно примножує акторські успіхи.

Швидше за все, коли творча людина тільки формується як особа, вона озирається на конкурентів, вчиться у них, змагається з гідними. У разі, коли художники стають визнаними у своїй справі авторитетами, суперники відходять на другий план, люди квапляться сказати своє слово в мистецтві.

КультКонтроль Андрія Дрофи - Зіркова Конкуренція (частина 1) - Микола Басков, Філіп Кіркоров, Йолка

КультКонтроль Андрія Дрофи - Зіркова Конкуренція (частина 2) - Дар’я Донцова, Катерина Гусєва, Євгеній Плющенко, Крістіна Орбакайте, Людмила Гурченко

КультКонтроль Андрея Дрофы

КультКонтроль Андрея Дрофы
Фото звезд и знаменитостей, Филипп Киркоров (Filip Kirkorov), Владимир Зеленский, Николай Басков, Кристина Орбакайте, Людмила Гурченко, Шоу-бизнес, продюсеры, Елка (Елизавета Иванцив), Евгений Плющенко, Екатерина (Катя) Гусева, Светлана Ходченкова, Дарья Донцова, Андрей Дрофа, Александр Богуцкий
Загрузка...
Интер - программа на неделю