KK-PRESS , 7 марта 2011 в 00:28

КультКонтроль Андрія Дрофи - Весна

Здається, нарешті-таки приходить вона, така довгоочікувана й зелена Дівчина-Весна. Не знаю, чи любите ви цю пору року, чи ні, та я – обожнюю! Не дивлячись на мокрі ноги, окроплений одяг і застуджений голос. Можливо, це дань збільшенню тривалості дня, можливо – приємним спогадам юності… І кожну весну я впадаю в стан ейфорії, не помічаючи нічого поганого, а просто радіючи факту існування. Та що це я про себе та про себе?! Запитаю краще у чарівних представниць естради: яка вона у них – Весна?

Співачка Наталія Волкова народилась в шостий день весни і саме цей період року їй, природно, найбільше до серця! Є, звичайно, поціновувачі зимових видів спорту, для яких лижна зима – найбажаніша пора, проте для цієї дівчини тепло – одна з умов доброго самопочуття. З початком кожного сезону, в принципі, починається нове життя… Проте, якщо зима у Наталії асоціюється з каміном, ковдрою і холодним станом «романтіко», то розквіт і цвітіння природи якнайвдаліше впливає на творчість. Оскільки Наталія – дівчина весняна, то найбільше припадає до душі саме початок березня, проте жалкує, що народилася трохи зарано, коли зима саме бореться з весною…  У перше свято весни завжди очікує сніданок з кавою в ліжко!

Весна для учасниць гурту «Доміно» пекучої брюнетки Марини Салганик і ефектної блондинки Кристини Боршовської, в першу чергу, пора кохання. Після довготривалої зими, холоду і лютих морозів весна приходить не лише на вулицю, а й у ніжні душі учасниць. До самих «одногрупниць», любов на весні приходила неодноразово. Та й куди ж без неї творчим натурам?! Однак прагнуть зберегти ті стосунки, які мають сьогодні. На творчій же стороні дуету весна відбивається так само позитивно.

З весною!

Все буде під контролем!

Ваш Андрій Дрофа

КультКонтроль Андрія Дрофи - Весна - Наталія Волкова, група «Доміно»

У квітнику: Андрій Дрофа між Мариною і Христиною з "Доміно"

У квітнику: Андрій Дрофа між Мариною і Христиною з "Доміно"

КультКонтроль Андрея Дрофы

КультКонтроль Андрея Дрофы
Фото звезд и знаменитостей, Скачать, слушать песню, трек, мп3, Наталья Волкова, Андрей Князь (Андрей Фурдычко), «DOMINO» (дуэт «Домино»), Андрей Дрофа

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю