Алена Че , 13 января 2018 в 10:27

Ксенія Кондратова: «Прагну, щоб у моїй школі учні почувалися як удома»

10 січня у самому центрі Івано-Франківська відкрила свої двері вокальна школа для дорослих «Lika Music», заснована відомим у місті вокальним тренером з 8 річним стажем викладання і 10 річним досвідом на професійній сцені, радіо та телеведучою Ксенією Кондратовою. Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від Ксенії.

Ксеніє, скажіть будь ласка, як виникла ідея заснувати вокальну школу?

Бажання розвивати власну справу у мене з’явилося давно. Навіть закрадалися думки спробувати себе в іншій сфері. Та в певний момент зрозуміла: краще все ж таки займатися тим, що я вмію і дуже люблю. Також стимулювали учні, які сказали, що, якщо я перестану викладати вокал, то і вони припинять заняття. Підвести людей, які настільки у мене вірять, я не можу, тому, власне, і відкрила вокальну школу.

Легко було розпочинати власну справу?

Насправді це завжди нелегко. Саме тому ми часто відкладаємо створення чогось нового до слушного моменту. Так було і зі мною, але один випадок підштовхнув мене до активних дій. Якось переходила з сином дорогу і нас мало не збила машина. Тоді я й збагнула, що той слушний момент, якого ми всі так чекаємо, може й не настати. Отже, свої ідеї потрібно втілювати тут і зараз. До речі, як тільки я це усвідомила, все пішло дуже добре. За кілька днів знайшлося приміщення і одразу почали приходити бажаючі займатися.

Чому Ви вирішили заснувати школу саме для дорослих?

Насправді у нашому місті є декілька вокальних шкіл для дітей і жодної для дорослих. На мою думку це неправильно, оскільки у будь-якому віці можуть знайтися причини навчитися співати і володіти власним голосом. Хтось працює на весіллях і корпоративах і йому потрібно розвивати свої вокальні дані, хтось вирішує втілити дитячу мрію, хтось хоче просто здивувати друзів у караоке, а комусь таким чином потрібно зняти стрес. Займатися разом з дітьми всі ці люди не можуть, оскільки це сковує. Зараз у мене чимало нових учнів, також я продовжую працювати з тими, з ким займаюся вже декілька років. А ще я постійно дбаю про атмосферу під час занять, прагну, щоб у моїй школі учні почувалися як удома.

Чи маєте намір залучати своїх учнів до участі у різноманітних фестивалях та конкурсах?

Звісно, я інформуватиму їх про різні творчі проекти, але обов’язки продюсера на себе не братиму. На це у мене просто фізично не вистачить часу. Та й, в принципі, їздити по конкурсах з дорослими людьми потреби немає, адже вони давно самостійні.

А як Ви дивитеся на те, аби розвивати власну творчість?

Думаю, до власної творчості я ще повернуся, оскільки багато людей дуже цього хочуть. 25 грудня на вечірці на честь Дня народження радіо «Західний полюс» я заспівала пісню з репертуару відомого українського гурту. Після виступу пообіцяла своєму колезі-музиканту Жені Чечановському, що наступного року виконуватиму вже власне творіння. Та, по правді кажучи, виконати цю обіцянку буде нелегко, оскільки окрім розвитку школу зі мною залишаються ефіри на радіо і програма на телебаченні.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю