Всеукраинский благотворительный фонд Влады Прокаевой «Одаренные дети – будущее страны»

Игунина Олеся , 25 апреля 2012 в 12:25

Корпорація квітів «Камелія» відкрила свої двері для юних Берегинь

Нещодавно Берегині мали змогу відвідати квіткову компанію «Камелія», яка є лідером квіткової галузі в Україні. Її діяльність охоплює всі основні напрямки квіткового бізнесу: виробництво, продаж, флористику, фітодизайн, а також ландшафтний дизайн.

Дівчата мали змогу на власні очі побачити неосяжні площі квіткових господарств, відвідати теплиці, в яких вирощують квіти, поспостерігати за роботою людей та ознайомитися із високоякісним устаткуванням компанії.

Берегині розпитували екскурсовода про догляд за квітами, знайомилися з різними видами неймовірної краси тюльпани, троянди, орхідеї, бегонії, фіалки та безліч інших кімнатних рослин. В компанії також представлені дерева – декоративні та звичайні, якими можна прикрасити власні дачі та помешкання. Дівчат запросили озеленити власні оселі та садиби рослинами з «Камелії».

Екскурсію до квіткової компанії «Камелія» можна назвати по-справжньому жіночою, адже вона була сповнена казковими квітами, солодкими ароматами та чудовим весняним настроєм!

Влада Прокаева (Влада Литовченко), Благотворительность, меценатство, социальная активность, Фото детей, Всеукраинский благотворительный фонд Влады Прокаевой «Одаренные дети – будущее страны»
Загрузка...
Интер - программа на неделю