Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 1 декабря 2017 в 14:29

Кліп за нуль гривень. Лайфхак від випускника Голосу Країни - LOOKINICH

1 грудня в мережі з’явилася довгоочікувана третя відеоробота Святослава LOOKINICH на пісню-рекордсмена українського рейтингу iTunes - «Сенсація». Як стверджує артист - цей відеокліп обійшовся йому в нуль гривень.

«Сенсація» - 3-тя спільна відеоробота артиста, з SOCHNOE PRODUCTION, режисером якого є Ольга Самойленко.

«Цього літа я написав трек «Сенсація», та відразу зрозумів, що буду знімати кліп на цю пісню і по добрій звичці відразу скинув трек режисеру, в надії отримати схвалення. На жаль, мої очікування не виправдали себе. Режисер Ольга Самойленко не повірила спочатку в пісню і сказала, що не буде знімати кліп на неї. Нам довелось побитися об заклад. Головною умовою парі – був успіх треку в iTunes. Якщо трек ввійде в 10 кращих треків українського рейтинку iTunes в прем’єрний день, режиcер пообіцяла зняти відео безкоштовно, якщо ні - то кліпу не буде!»

Пісня потрапила в рейтинг і посіла заслужену 4-ту сходинку і закріпилася в ТОПі на декілька тижнів. «В результаті, мені пощасливилося попрацювати з одними з найкращих професіоналів цієї сфери в країні. Ми відзняли відеороботу за 17 годин. Близько 2-х місяців тривала підготовка . Над відеороботою працювало близько 25 людей і нам вдалось відзняти не просто кліп, а казковий роман стихій та емоцій.» Кліп ви можете оцінити прямо зараз.

«Як бачите, моя віра в мою музику перемогла!»

LOOKINICH — СЕНСАЦІЯ [ПРЕМЬЕРА КЛИПА]

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю