Владимир Владимиров , 23 января в 00:22

Класифікація лакофарбових матеріалів

 За допомогою фарби і кисті ми можемо швидко і легко змінити вигляд стін. Фарбування стін-це проста і, в порівнянні з іншими оздоблювальними роботами, дуже легка робота. В даний час виробники пропонують неймовірну різноманітність фарб. Замовити фарби Львів ви можете через інтернет-магазин на вигідних умовах.

Типи фарб для інтер'єру

Серед фарб, призначених для використання в інтер'єрах, ми знаходимо, перш за все, водоемульсійні продукти. Залежно від типу використовуваного в них сполучного, ми можемо виділити фарби з органічним сполучною речовиною:

Емульсійні фарби: сполучною ланкою в них є всілякі смоли. Фарби для стін цього типу відрізняються хорошою продуктивністю.

Поліацетатні фарби використовуються для нанесення на тонкі покриття з клейових фарб (останні сьогодні не використовуються, проте їх шари можуть ще покривати стіни в багатьох будинках). Поліактанові фарби були популярні до початку виробництва акрилових і латексних фарб. Сьогодні вони вже рідкісні.

Акрилові фарби: сполучною ланкою тут є акрилова смола. Вони мають універсальне застосування і залишають після себе покриття, яке не тільки стійке до миття, але і володіє паропроникністю – це впливає на поведінку в приміщеннях відповідного мікроклімату. Акрилові фарби ефективно покривають і можуть використовуватися у всіх домашніх приміщеннях. Вони будуть працювати так само добре в офісі, кабінеті або спальні, як і в гаражі.

Вінілові фарби: сполучна речовина, що використовується в них, - це полівінілхлорид або поліацетат. Вони демонструють стійкість до миття. До їх недоліків відносяться низька паропроникність і обмеження дихання стін, а також той факт, що, незважаючи на те, що вони миються і утворюють гладке покриття, вони дещо більше інших видів емульсій вбирають бруд.

Латексні фарби

Латексні фарби відносяться до групи акрилових фарб, проте в своєму складі вони містять більшу кількість смоли. Шар латексної фарби добре приховує пошкодження, також дозволяє стінам дихати належним чином-хоча і в меншій мірі, ніж акрилові вироби. Дуже великою перевагою фарб цього типу є також те, що вони стійкі до чищення тому вони добре працюють в приміщеннях, схильних інтенсивної експлуатації і великої вологості, наприклад, у ванних кімнатах, кухнях або пралень.

Латексні фарби, призначені для кухонь і ванних кімнат, також виробляють протигрибкове покриття, тим самим захищаючи пофарбовані стіни від зростання цвілі і грибка. Завдяки тому, що вони не виділяють неприємний запах, вони не викликають дискомфорту під час нанесення. Вони сприятливі для здоров'я людини.

Загрузка...
Интер - программа на неделю