Дмитрий Павленко , 23 ноября 2009 в 23:08

Київ прокидається після концертного карантину

Після перерви на карантин арт-проект КРАЩІ ЛЮДИ поновить свою діяльність 26 листопада одразу з подвійної презентації. Під час чергової вечірки в клубі Docker’s ABC відбудуться виступи груп Гапочка та Gouache, які представлять свої нові відеороботи та пісні.

Переможець національного фіналу міжнародного фестивалю The Global Battle Of The Bands гурт Гапочка презентуватиме «кращим людям» свій дебютний кліп на пісню «Крила». Режисером відео виступив Іван Семенець, який рік тому, коли Гапочка вперше брали участь у GBOB, зворушений виступом групи запропонував музикантам в якості подарунка зняти кліп. Результату не довелося чекати вічність, і рівно за рік буде представлена, як каже Катя Гапочка - «відверта та красива історія кохання з хеппі-ендом».

Виступ групи Гапочка в проекті КРАЩІ ЛЮДИ стане своєрідними проводинами до Лондону на світовий фінал фестивалю The Global Battle Of The Bands, в якому 31 січня музиканти представлятимуть Україну, та змагатимуться за 100 тисяч доларів і можливість вирушити в світовий тур.

Свій новий кліп на пісню «Tomorrow» представить група Gouache. Відео стане згадкою про акустичний виступ групи, що відбувся напочатку весни в рамках проекту «Наш Гараж». Режисером кліпу «Tomorrow» став добре знаний Віктор Придувалов, з яким Gouache співпрацюють не вперше. Придувалова в певній мірі можна назвати «останнім романтиком кліпмейкерства», для якого головним чинником завжди залишається мистецтво, а не примітивна гонитва за кількістю замовлень.

Під час виступу гурт Gouache представить не лише пісні дебютного альбому «Simple Me», а й новинки, що увійдуть до другої платівки, яка побачить світ вже наступного року. Навідміну від першого альбому, другий міститиме україномовні пісні.

Слід відзначити, що гурт Gouache вже втретє братиме участь в заходах благодійного арт-проекту КРАЩІ ЛЮДИ. Прибуток від концертів проекту йтиме на потреби дитячого відділення онко-гематології Київської Обласної лікарні. Нещодавно проект влаштовував концерти на користь спаленого арт-центру Павла Гудімова Я Галерея.

В результаті без малого 8 тисяч гривень були передані на ремонт галереї, яка поновила свою діяльність 12 листопада.

Найближчі непопсові події Києва:

21 листопада – клуб 44 – ТАРТАК – виступ в рамках арт-проекту «Майстер-Клас»

24 листопада – клуб 44 – ТАБУЛА РАСА – 20 років – святкування ювілею легендарної групи в рамках арт-проекту «Майстер-Клас»

26 листопада – клуб Docker’s ABC – ГАПОЧКА та GOUACHE – виступ в благодійному арт-проекті КРАЩІ ЛЮДИ

08 грудня – клуб 44 – QARPA (ex-Фактично Самі) - виступ в рамках арт-проекту «Майстер-Клас»

10 грудня - клуб Docker’s ABC – THE POLLOCK та ULIA LORD - виступ в благодійному арт-проекті КРАЩІ ЛЮДИ

24 грудня - клуб Docker’s ABC – SЮR BAND та VПЕРШЕ ЧУЮ - виступ в благодійному арт-проекті КРАЩІ ЛЮДИ

Фото звезд и знаменитостей, Концерты, шоу, представления, Фильмы, клипы, кинокартины, Группа «Табула Раса», «Тартак», Павло Гудімов (Группа «Гудимов»), Выставка, Анонси, афіша, запрошення, группа «Gouache» («Гуашь»), «QARPA band», Виктор Придувалов, Юлія Лорд (Uлия ЛорD), «SЮR Band», «Гапочка», группа «THE POLLOCK» (ThePollock), «VПЕРШЕ ЧУЮ» («Вперше Чую»)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю