StarLove , 26 мая 2018 в 03:11

Китайське телебачення шанує українську пісню.

 Нещодавно, на топ телеканалі CCTV1 (Китайської Народної республіки), мав можливість виступити український артист - Максим Новицький (Maxim Novitskiy). В прайм-тайм , в самому популярному і очікуваному телешоу країни «Алея Зірок» , 1,5 мільярда китайців почули запальну українську пісню Гайтани «Танці», у виконанні Максима Новицького . Наш артист зміг запалити весь зал своєю харизмою, голосом і мелодикою української пісні . На сцені панували свято і веселощі. Люди не змогли сидіти на місцях і водили хороводи. Це був хоровод дружби та миру різних національностей : росіян , кубинців, тайванців, корейців , китайців та ін. і все співали і танцювали під українську пісню.

У нас було безліч питань, і ми не відкладаючи написали Максимові в соц мережах .

1. Чому ви вибрали саме пісню Гайтани , а не народну українську пісню ?

Я неодноразово виконував українські народні пісні в різних талант-шоу Азії. А в цей раз я вирішив показати людям сучасну музику України . Я згадав, що багато років тому готувався до конкурсу «Нова хвиля». Але Україна не дала мені шансу взяти участь в цьому . Я вирішив продемонструвати це в Китаї . ...і «бінго», пісня Гайтани зайшла на «Ура»! Хочу додати, що дуже люблю співати українські народні пісні "a cappella", що і продемонстрував далі , після пісні Гайтани я виконав уривок із народної пісні " Там де ятрань круто в'ється . Я ніколи не забуваю народну пісню і Україну!

2. А чому на вас не було української вишиванки і шараваров? Хто дизайнер вашого костюма ?

Запрошення на тв-шоу я отримав за день до зйомки, і у мене в Китаї не було Національного українського костюму . Тому не замислюючись, я і креативний директор

моїх шоу - Павло Можаровський , за вечір до виступу , зробили національний колорит з того що було . І можливо це кращий варіант , так як у всіх тв шоу в усьому світі , українці одягнені по стандарту , я ж не люблю стереотипи і стандарти . Я намагаюся дивитися ширше ! Я задоволений цим неординарним рішенням і тим що вийшло !

3. А можна дізнатися, як вийшло що Вас запросили на це шоу?

Ви знаєте , я все своє життя співаю і виступаю на тб різних країн . Я дуже багато для цього роблю. Можу лише сказати, що мені ніколи не падала « мана небесна», я постійно в творчому процесі та багато працюю над собою.

І хочу додати, що я не б'ю себе в груди і не кричу на кожному перехресті що я українець - патріот. Я просто живу і займаюся тим, що мені дав Бог , а український прапор, гімн і слово Україна, звучать дуже часто з телеканалів різних країн, під час моїх виступів або моїх нагороджень !

І після цього виступу я отримав запрошення взяти участь у місячному телешоу кращих артистів місяця на « Алея зірок».

Окремо хочу подякувати Гайтані за неймовірний українських хіт і бажаю більше фірмової танцювальної музики нашій країні . Щоб ця музика об'єднувала народи й несла український світ по всій землі !»

А ми хочемо нагадати що Максим Новицький переможець різних азіатських талант - шоу . В Україні Максим був двічі фіналістом національного відбору на «Євробаченні 2011, 2013». Так само Максим був частим гостем проекту «Фольк-Мьюзик» і фіналістом телепроекту Філіпа Кіркорова «шоу #1» та багато іншого.

Максим Новицкий виконав українську пісню в прайм-тайм на топ телеканалі Китаю CCTV1

Gaitana (Гайтана Эссами), «Танці з зірками», Максим Новицкий (Maxim Novitskiy), музыкальная премия «Українська пісня року», Китай (Chine), теле-шоу «Україна має талант»

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю