Алена Че , 30 августа 2017 в 14:18

Кавер на пісню «Сік землі» від Іванки Червінської

Днями співачка Іванка Червінська оприлюднила кавер на пісню з репертуару Народної артистки України Ніни Матвієнко «Сік землі». Докладніше про це, а також про творчі плани виконавиці дізнаємося прямо зараз від неї самої.

Іванко, розкажіть будь ласка, чому Ви вирішили зробити кавер на пісню «Сік землі»?

Музику до пісні «Сік землі» написав Владислав Толмачов, слова Володимир Вихрущ. Взагалі ця пісня з репертуару народної артистки України Ніни Матвієнко. Я давно слідкую за творчістю Ніни Митрофанівни, але на цю композицію натрапила зовсім випадково. Її текст і мелодія видалися мені цікавими, і я вирішила переспівати. До того ж, дане творіння незаслужено обділене увагою слухачів. Вперше виконала «Сік землі» на концерті від татарського телеканалу «ТРК», приуроченому до чергової річниці депортації кримських татар. Акомпанував мені на гітарі музикант колективу «Gypsy Lyre» Геннадій Бондар. До речі, оригінальне аранжування пісні нам з Геннадієм сподобалося настільки, що майже нічого не переробляли. У соціальних мережах композиція «Сік землі» у моєму виконанні з’явилася в День Незалежності нашої країни, оскільки її зміст дуже доречний до цього свята.

А як Ви відсвяткували День Незалежності?

Цей день я провела у репетиціях. Разом з колективом Ігоря Закуса, солісткою якого я є в даній програмі, ми готувалися до концерту «Джаз на даху», але через погодні умови його перенесено на 7 вересня. Тож, користуючись нагодою, запрошую усіх бажаючих.

Над чим Ви зараз працюєте?

Разом з колективом «Gypsy Lyre» готуємо нову концертну програму, у якій звучатимуть українські народні пісні і, можливо, кілька авторських. А також я працюю над альбомом колискових. Про це мене просять молоді мами. Справа в тім, що минулого року я переспівала відому колискову «Ой ходить сон коло вікон», після чого багато матусь написало мені, що їх діти люблять засинати під мій голос. Тож я шукаю і записую призабуті народні колискові. Планую випустити збірку до кінця року.

Іванка Червінська & Gypsy Lyre - Сік землі (live)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю