Катя Бужинська (Екатерина Бужинская)

Бужинская Катя , 4 февраля 2015 в 12:00

Катерина Бужинська отримує листи від солдатів та робить усе можливе,аби хоч якось допомогти героям нашого часу

На адресу прес-служби співачки Катерини Бужинської масово надходять листи-подяки від наших солдатів, наших захисників, від героїв нашого часу. 

Прес-служба: Сьогодні отримали сотий лист. Пишуть, віддають особисто в руки, дякують за допомогу та підтримку. Катерина при будь-якій можливості намагається допомогти. Тим, хто зараз перебуває в госпіталях і міських лікарнях, дітям Небесної сотні, волонтерам-організаторам зі збору допомоги для тих, хто в даний час у зоні АТО, дітям та їх сім'ям-переселенцям. Спасибі її чоловікові Дмитру, він Катю підтримує в усьому.

Катерина Бужинська: Дивлячись на них, я не можу стримати сліз, а їхні очі наповнені вірою і оптимізмом, тим внутрішнім яскравим сонячним світлом, що незважаючи ні на що проривається крізь чорні хмари кривавої війни. Вони мені завжди кажуть: «Не плач, посміхнися і вір у перемогу так, як віримо ми! І ми переможемо! »

Незважаючи на те, що співачка Катерина Бужинська проживає в Болгарії, вона не залишилася осторонь цієї страшної біди, від якої страждають жителі України.

Катерина Бужинська приєдналася до благодійного фонду «Мати Україна», який об'єднав українців, які проживають в Болгарії та всіх бажаючих болгар.

Разом з волонтерами фонду співачка робить все можливе, щоб хоч якось допомогти тим, хто зараз перебуває в зоні АТО.

Фонд «Мати Україна» підтримує українську культуру і поширює збірки віршів, твори українських письменників, а тепер і україномовний альбом співачки Катерини Бужинської «Як у нас на Україні».

На зібрані кошти будуть придбані необхідні речі та медикаменти для солдатів України.

Катерина Бужинська: Дорогі друзі болгари і українці, які проживають у Болгарії. В такий важкий час для нашої Батьківщини, прошу допомогти в боротьбі з російською агресією і терористами над мирним населенням України!

Катя Бужинська (Екатерина Бужинская)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю