Катя Бужинська (Екатерина Бужинская)

Бужинская Катя , 1 февраля 2015 в 15:15

Катерина Бужинська об'єднує болгар для допомоги Україні!

Незважаючи на те, що співачка Катерина Бужинська проживає у Болгарії, вона не залишилась осторонь того страшного лиха, від якого потерпають мешканці України.

Катерина Бужинська приєдналась до благодійного фонду «Мати Україна», який об'єднав українців, проживаючих у Болгарії та усіх охочих болгар.

Разом із волонтерами фонду співачка робить усе можливе, аби хоч якось допомогти тим, хто зараз знаходиться у зоні АТО.

Фонд «Мати Україна» підтримує українську культуру та розповсюджує збірники віршів, твори українських письменників, а тепер і україномовний альбом співачки Катерини Бужинської «Як у нас на Україні».

Зібрані кошти будуть витрачені на необхідні речі та медикаменти для солдат України.

Катерина Бужинська: Дорогі друзі болгари та українці, які проживають у Болгарії. В такий важкий час для нашої Батьківщини прошу допомогти у боротьбі з російською агресією та терористами над мирним населенням України!

Скъпи приятели болгари и вие братя украинци, живеещи в България, в такова тежко време за нашата родина Украйна, Ви моля да подкрепите и помогнете, който с каквото може в горбата с руската агресія и терор над нашето мирно население!

Для довідки:

Адреса та банківський рахунок фонду "Мати Україна":

(СУОБ) «Мати Украйна», БУЛСТАТ: 176471600, гр.София, бул. «Сливница» №141-143, ет. 6 (неправителствено сдружение с идеална цел) ІBAN: BG79UNCR70001522046600 BIC на банката: UNCRBGSF Банка: УНИКРЕДИТ БУЛБАНК

Адреса, де можна придбати книжки та україномовний альбом Катерини Бужинської "Як у нас на Україні"

СОФИЯ - бул.Черни връх 32 (Магазин "Сладки изкушения от Украйна"

ПЛОВДИВ - ул. Цар Калоян 8, ет. 4 (Почетно консулство на Украйна в България) 

Катя Бужинська (Екатерина Бужинская)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю